Prezenty na rozwód

Informacja

FARTUCH kucharski czarny z brokatowym napisem prezent dla rozwódki

1-7 dni

Fartuch kuchenny w czarnym kolorze z brokatowym, zabawnym napisem. Prezent z okazji rozstania, rozwodu.

Więcej szczegółów

49,98 zł brutto

1

Więcej informacji

Fartuch kucharski czarny z brokatowym napisem to niezwykły prezent, który łączy w sobie funkcjonalność z humorem. Stanowi doskonałą okazję do wyrażenia swojego wsparcia dla świeżo upieczonej rozwódki. Ten kuchenny fartuch nie tylko chroni ubranie podczas gotowania. Przyniesie również uśmiech na twarz, dlatego jest idealnym upominkiem z okazji rozstania czy rozwodu.

  • Fartuch kucharski prezentuje się elegancko i stylowo. Ma kolor głębokiej czerni, która jest uniwersalna, a jednocześnie stanowi doskonałe kontrastujące tło dla brokatowego, różowego napisu „Już nikt nie powie, że zupa jest za słona”. Ten element zdecydowanie wprowadza humor do kuchennych aktywności. Jest to również wyjątkowy sposób na podkreślenie nowego etapu w życiu, pełnego niezależności i pozytywnego nastawienia.
  • Taki nietuzinkowy fartuch kucharski czarny z brokatowym napisem to oryginalny prezent, który łączy humor z walorem praktycznym. Dzięki niemu osoba obdarowana może poczuć się wyjątkowa i doceniona w trudnym okresie zmian. Ten fartuch kuchenny nie tylko będzie służyć jako ochrona ubrania podczas gotowania. Będzie także przypominać o nowych możliwościach i zachowaniu radości w codziennym życiu. To prezent, który dostarcza uśmiechu, a jednocześnie wyraża wsparcie, co czyni go doskonałym upominkiem dla rozwódki, która zasługuje na radość i nowe przeżycia.
Wymiary:
  • 65 × 90 cm.

Produkty powiązane