Prezenty na rozwód

Informacja

PODUSZKA dla rozwódki prezent z okazji rozwodu

1-7 dni

Poduszka z brokatową grafiką i tekstem. Prezent dla rozwódki.

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Więcej informacji

Poduszka dla rozwódki to wyjątkowy upominek, który łączy w sobie pociechę i humor. Stanowi doskonałą okazję do wyrażenia wsparcia oraz życzenia spokojnych nocy dla osoby przechodzącej przez trudny okres rozstania czy rozwodu. Ta poduszka ma klasyczny kształt i nietuzinkowy design. Na pewno przypadnie do gustu kobiecie rozpoczynającej nowy etap w swoim życiu.

  • Poduszka prezentuje się elegancko. Jest w klasycznym białym kolorze, co nadaje jej uniwersalnego charakteru i czyni z niej dodatek do wnętrza w każdym stylu. Na jej powierzchni znajduje się różowy brokatowy nadruk, który dodaje jej blasku. Tekst "Od dziś tylko piękne sny" umieszczony na poszewce stanowi uroczy akcent, który dodaje otuchy i skłania do pozytywnego nastawienia w trudnym czasie.
  • Poduszka dla rozwódki - prezent z okazji rozwodu łączy w sobie odrobinę sentymentu i sporo humoru. Może towarzyszyć świeżo upieczonej rozwódce podczas relaksu i snu, przynosząc jej komfort i spokój. Jednocześnie napis na jej powierzchni stanowi wyjątkowy sposób na przekazanie wsparcia i troski. To prezent, który jest praktyczny, ale ma też ładunek emocjonalny, dlatego może dostarczyć wiele radości. To wspaniały pomysł na upominek na imprezę z okazji rozwodu, a także tak bez imprezy, po samej rozprawie. Koniecznie sprawdź też inne gadżety idealne na tę okazję w naszej ofercie!
Wymiary:
  • 40 cm x 40 cm.

Produkty powiązane