Prezenty na Walentynki

Informacja

ZDRAPKA na Walentynki niespodzianka dla ukochanej osoby

1-7 dni

Zdrapka na Walentynki dla niej to oryginalny prezent dla Twojej dziewczyny. Na pewno jeśli lubi niespodzianki, a także nagrody będzie nią zachwycona. Z wypiekami na twarzy będzie odkrywać kolejne prezenty.

Więcej szczegółów

19,98 zł brutto

Więcej informacji

Zdrapka na Walentynki dla niej to oryginalny prezent dla Twojej dziewczyny. Na pewno jeśli lubi niespodzianki, a także nagrody będzie nią zachwycona. Z wypiekami na twarzy będzie odkrywać kolejne prezenty.

Opis:
  • Urocza, różowa zdrapka na Walentynki dla niej znajdzie się w czerwonej kopercie. Zatem na początku Twoja ukochana będzie myślała, że dostała od Ciebie typową kartkę walentynkową. I tu czeka ją pierwsza niespodzianka. Jej oczom ukaże się zdrapka ze słowem Kupon zapisanym w zamaszystym stylu i różowym kolorem. Na jasnoróżowym tle zobaczy trzy różowe prezenty ze zdrapkami. Poniżej na zdrapce na Walentynki dla niej znajdzie się zapisany na różowo tekst. Przeczyta: To Twój prezent niespodzianka. Masz jedną szansę na wymarzony prezent. Na koniec nie zabraknie zwrotu z personalizacją, czyli imieniem ukochanej, np. Wybieraj mądrze, + imię. Pod złotymi zdrapkami zapisane będą wpisane przez Ciebie treści albo nasze trzy propozycje. Zatem możesz postawić na tekst: wspólna kąpiel, spełnię Twoją fantazję, wieczór przy świecach albo wybrać własny. W końcu Ty znasz najlepiej swoją drugą połówkę i wiesz, co ją ucieszy.
Zastosowanie:
  • Podaruj zdrapkę na Walentynki dla niej, a Twoja dziewczyna czy narzeczona na pewno doceni Twoją kreatywność. Pamiętaj, by wpisać prezenty, które będą frajdą dla Was obojga. Zdrapka na Walentynki dla niej może być wstępem do romantycznego wieczoru. Każdy tekst kryjący się pod zdrapką może być jednym z etapów udanego, wspólnego i niezapomnianego wieczoru. Świętowanie walentynek możecie zacząć już z samego rana, w końcu to święto miłości, w czasie którego warto celebrować każdy moment. Dzięki zdrapce na Walentynki dla niej zapewnisz swojej ukochanej wszystkie elementy udanej niespodzianki: ekscytację, oczekiwanie, zaskoczenie i spełnienie! 
Wymiary:
  • 15 cm x 10,5 cm

Produkty powiązane