Prezenty na Walentynki

Informacja

PAKIET voucherów dla niego oryginalny prezent na Walentynki

"1-3 dni

Pakiet voucherów dla niego to prezent na Walentynki, z którego na pewno Twój chłopak, partner czy narzeczony będzie zadowolony. To zdecydowanie propozycja 18+ dla osób w dojrzałym związku. Aż 11 kuponów do wykorzystania z różnymi niespodziankami to nie lada gratka!

Więcej szczegółów

15,00 zł brutto

Więcej informacji

Pakiet voucherów dla niego to prezent na Walentynki, z którego na pewno Twój chłopak, partner czy narzeczony będzie zadowolony. To zdecydowanie propozycja 18+ dla osób w dojrzałym związku. Aż 11 kuponów do wykorzystania z różnymi niespodziankami to nie lada gratka!

Opis:
  • Pakiet voucherów dla niego na Walentynki jest wykonany z papieru kraftowego, zatem wpisuje się w stylistykę eko. Poszczególne kartki łączy jutowy sznurek, a ponieważ w każdym karnecie są dwie dziurki, a także nadrukowane wykropkowane pola, odrywanie po jednym nie będzie problemem.
  • Na stronie tytułowej widnieje napis Voucher, a także: Pozwól zrobić sobie prezent oraz grafika cylindra i wąsów. Pakiet voucherów dla niego na Walentynki z miejsca spodoba się Twojemu mężczyźnie. Od razu będzie chciał zajrzeć do środka. Tam znajdzie między innymi napis: Ciało do ciała. Wspólna kąpiel. Każda propozycja rozbudzi jego wyobraźnię i oczekiwania. Jednocześnie będą one przyjemne i relaksujące, a także ekscytujące dla Was obojga.
Zastosowanie:
  • Wybierz pakiet voucherów dla niego na Walentynki, a będzie to dla Was niezapomniany dzień i wieczór. Prezent możesz wręczyć już z samego rana albo dopiero wieczorem. Twój facet może zdecydować czy chce zrealizować wszystkie vouchery od razu czy też Walentynki rozciągnąć w czasie. Jeśli marzysz o tym, by romantyczny był nie tylko ten jeden dzień w roku, to na pewno pakiet voucherów dla niego na Walentynki w tym pomoże. Ponieważ kuponów jest 11 może realizować po 1 w każdym kolejnym miesiącu aż do następnych Walentynek...
Wymiary:
  • 12 kartek: 14 cm x 9 cm.

Produkty powiązane