Prezenty na Walentynki

Informacja

TEST Kto ogarnia Wasze życie? GRA dla pary atrakcja na Walentynki

TEST Kto ogarnia Wasze życie? GRA dla pary atrakcja na Walentynki Zobacz większe

"1-3 dni

Test wiedzy dla zakochanych na Walentynki to doskonała propozycja na oryginalne spędzenie Dnia Świętego Walentego. Wypełnione arkusze będą doskonałą pamiątką wspólnie spędzonego czasu i wstępem do dalszego wieczoru.

Więcej szczegółów

9,98 zł brutto

Więcej informacji

Test wiedzy dla zakochanych na Walentynki to doskonała propozycja na oryginalne spędzenie Dnia Świętego Walentego. Wypełnione arkusze będą doskonałą pamiątką wspólnie spędzonego czasu i wstępem do dalszego wieczoru.

Opis:
  • Chcesz przygotować dla swojego ukochanego wyjątkową niespodziankę na Walentynki? Wybierz nietuzinkowy test wiedzy dla zakochanych na Walentynki. Sprawdzi, ile wiecie o codziennym życiu i tym samym, kto lepiej ogarnia poszczególne kwestie w Waszym wspólnym życiu. Ten kto będzie miał więcej dobrych odpowiedzi, ten wygra. A pytania dotyczą zarówno kulinariów, jak i motoryzacji, zatem każdy może znaleźć swój „konik”. Test wiedzy dla zakochanych na Walentynki zawiera 30 pytań. Jest też miejsce na odpowiedzi. Znajduje się na różowej karcie i ozdobiony jest strzałkami zakończonymi sercem oraz tarczą znajdującą się u dołu z wbitą strzałką w samym środku. Jest to oczywiście nawiązanie do trafnych odpowiedzi.
Zastosowanie:
  • Test wiedzy dla zakochanych na Walentynki będzie małą formą rywalizacji. Koniec końców może się okazać, że osiągniecie podobny wynik. To będzie oznaczało, że tak naprawdę oboje ogarniacie pewne kwestie i tworzycie zgrany tandem. Jest to test, który pokaże, że w pewnych kwestiach się od siebie różnicie, a jednocześnie potrzebujecie siebie nawzajem. Test wiedzy dla zakochanych na Walentynki na pewno zachowacie na pamiątkę. Możecie nawet Wasze testy oprawić w ramkę, aby zawsze przypominały Wam o osobistych brakach i ich uzupełnianiu przez drugą stronę.     
Wymiary:
  • format A4.

Produkty powiązane