Przypinki na Panieński

Informacja

PRZYPINKA różne wzory kolekcja Wieczór Panieński

24h

1,00 zł brutto

Więcej informacji

Przypinki to najmodniejszy gadżet sezonu i absolutny must have - wyróżnijcie się w tłumie!

Opis:
  • przypinka w czarno-białe pasy zdobione akwarelowym motywem kwiatowym, posiada napisy wykonane złotą czcionką
  • do wyboru w trzech wzorach: "Przyszła Panna Młoda", "Super Świadkowa" oraz "Wieczór Panieński"
Zastosowanie:
  • dzięki przypince uczestniczki wieczoru panieńskiego będą zwracały uwagę innych bawiących się osób
  • po imprezie ozdoba stanie się świetną pamiątką
Wymiary:
  • średnica: 56 mm

Przypinka na wieczór panieński

Wieczór panieński to moment, który przyszła panna młoda spędza ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami, siostrami, koleżankami i kuzynkami, które są jej najbliższe. Dlatego często panie decydują się na element, który będzie wyróżniał całą ekipę spośród innych osób znajdujących się w klubie lub innym miejscu, gdzie one ten wieczór świętują. W naszej ofercie można znaleźć oryginalną plakietkę na tę okazję.


Czym jest przypinka na wieczór panieński?

Przypinka na wieczór Panieński to świetny gadżet na spędzenie czasu poza domem. Dzięki temu Panna młoda jak i osoby jej towarzyszące będą wyróżniać się z tłumu. Pozostałe osoby nie będą mieć wątpliwości z jakiej okazji odbywa się ta szalona impreza. Te z napisem Panna Młoda podkreślą jej charakter i świetnie wpasuje się w klimat imprezy. W naszym sklepie internetowym znajdziesz przeróżne wzory i motywy. Gotowe wzory to idealne rozwiązanie dla zapominalskich. Przypinki po tym wyjątkowym wieczorze będą idealną pamiątką na długie lata.

Dlaczego warto wybrać plakietę?

Plakietki na Wieczór Panieński to idealny pomysł z kilku powodów: - są niewielkie i praktyczne, - łatwo je przypiąć, ale bardzo trudno zgubić, - świetnie wpasują się do stylizacji w ten wyjątkowy wieczór,Przypinka na wieczór Panieński to świetny gadżet na spędzenie czasu poza domem. Dzięki temu Panna młoda, jak i osoby jej towarzyszące będą wyróżniać się z tłumu. Pozostałe osoby nie będą mieć wątpliwości, z jakiej okazji odbywa się ta szalona impreza. Te z napisem Panna Młoda podkreślą jej charakter i świetnie wpasuje się w klimat imprezy. W naszym sklepie internetowym znajdziesz przeróżne wzory i motywy. Gotowe wzory to idealne rozwiązanie dla zapominalskich. Przypinki po tym wyjątkowym wieczorze będą idealną pamiątką na długie lata. - zdobione są bogatą kolorystyką i grafiką, - dyskretne, ale ich symbolika pozwoli na odgadnięcie, z jakiej okazji odbywa się impreza, - uczestniczki wieczorów panieńskich uwielbiają gadżety, przypinka to kolejny zwariowany gadżet, - po odbytym wieczorze panieńskim może stać się pamiątka, która przypomni o tym wyjątkowym dniu.

Dlaczego warto zdecydować się na przypinkę z naszego sklepu?

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz przypinki w różnorodnych kolorach, z oryginalnymi napisami, co pozwoli na podkreślenie charakteru, jak i roli danej osoby. Nie musisz się martwić o ilość, jaką trzeba zamówić, ponieważ ta jest dowolna. Warto zaznaczyć, że w naszym sklepie internetowym dostępne są także inne gadżety z podobnych linii kolorystycznych o podobnej tematyce. Ułatwi to zorganizowanie spójnej imprezy tematycznej. Zachęcającym argumentem jest także korzystna cena zarówno samych przypinek, jak i wysyłki. Szczególnie w przypadku łączonych wysyłek. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Produkty powiązane