Przypinki na Panieński

Informacja

PRZYPINKA Bride's Babes na wieczór panieński Bride Team

"1-3 dni

Przypinki na pewno wyróżnią Waszą ekipę! Wszyscy dowiedzą się na jakiej imprezie się bawicie :)

Więcej szczegółów

8,98 zł brutto

Więcej informacji

Przypinki na pewno wyróżnią Waszą ekipę! Wszyscy dowiedzą się na jakiej imprezie się bawicie :)

  • Przypinka metalowa w kolorze różowym idealnie sprawdzi się jako ozdoba na wieczór panieński. Na przypince widnieje napis Bride's Babes. Dzięki przypince uczestniczki wieczoru panieńskiego będą zwracały uwagę innych bawiących się osób. Po imprezie ozdoba stanie się świetną pamiątką. Przed tobą jedna z najważniejszych nocy w życiu? Jeżeli stoisz przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest organizacja wieczoru panieńskiego, musisz wiedzieć jedną rzecz. Oprócz fantastycznego humoru, najlepszych przyjaciółek u boku, niezapomniany klimat tworzą wyjątkowe dodatki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego,  czego tak naprawdę potrzebujesz, dlatego mamy pewną propozycję.
  • Jednym z kluczowych elementów, którego wraz z druhnami potrzebujecie na ostatnią noc wolności, jest gadżet, który wyróżni was wśród tłumu. Zapomnij o sztampowych akcesoriach. Postaw na eleganckie motywy, które sprawdzą się w każdej stylizacji. Delikatna i urocza przypinka to produkt, który otrzymasz na naszej stronie internetowej. Pin jest z wytrzymałego metalu. Dzięki temu jest odporny na uszkodzenia. Akcesorium przygotowaliśmy w formie klasycznego napisu wykonanego ze stylizowanej czcionki. Od teraz każda zaproszona koleżanka będzie twoją „Bride’s Babyes”. Charakterystyczny wzór wykonaliśmy w kolorze złotym i umieściliśmy go na tle w kolorze pudrowego różu. Całość jest w formie klasycznego napisu „Bride’s Babyes”, który stworzyliśmy w kolorze złotym na różowym tle. Proponowana przez nas przypinka może dobić klapę marynarki, dekolt sukienki lub pasek od ulubionej torebki. Wykorzystajcie ją podczas nocnej zabawy i pokażcie wszystkim, że to ta wyjątkowa, czyli wieczór panieński. 

Wymiary:
  • ok. 3.5 × 3 cm

Wieczór panieński i team Panny Młodej

Wieczór panieński bywa nazywany ostatnim wieczorem wolności. Oczywiście, wszystko z przymrużeniem oka. Idealnie, jeżeli przyszła panna młoda świętuje ten dzień ze swoimi przyjaciółkami. Drużyna panny młodej organizuje znakomite atrakcje, aby przyszła żona wyszalała się przed ślubem i później, już spokojnie, pełniła swoje małżeńskie obowiązki. Oczywiście, również z przymrużeniem oka.


Różowe przypinki na wieczór panieński

Przypinki na wieczór panieński team bride doskonale dają do zrozumienia otoczeniu, kto przyszedł się bawić w dane miejsce i jaki jest cel tej imprezy. Nawet jeżeli impreza odbywa się w kameralnym gronie, bez nutki szaleństwa, to różowe przypinki na panieński z diademem sprawdzą się doskonale. Ta ozdoba z pewnością sprawi, że na ustach wszystkich zaproszonych pojawi się szczery uśmiech, a radości nie będzie końca. Sklep, w którym można kupić przypinki, oferuje całą gamę rozmaitych gadżetów, które uświetnią niejedno przyjęcie, niekoniecznie powiązane tematycznie z weselem. Dlatego warto rozejrzeć się w asortymencie.

Produkty powiązane