Przypinki na Panieński

Informacja

PRZYPINKA na wieczór panieński Różowa Akwarela różne wzory

1-7 dni

Przypinki na wieczór panieński to niesłabnący trend na tego typu imprezach! Wyróżnijcie się w tłumie!

Więcej szczegółów

1,00 zł brutto

Więcej informacji

Przypinki na wieczór panieński to niesłabnący trend na tego typu imprezach! Wyróżnijcie się w tłumie!

Opis:
  • przypinki wykonane w dziewczęcej kolorystyce, na środku znajduje się jeden z napisów: "Przyszła Panna Młoda", "Super Świadkowa" lub "Wieczór Panieński"
  • przypinki przyozdobione są akwarelową grafiką w jasnoróżowym kolorze, na których nadrukowane napisy są wykonane czcionką w złotym kolorze
Zastosowanie:
  • dzięki przypinkom dziewczyny biorące udział w wieczorze panieńskim będą przyciągać uwagę innych uczestników imprezy
  • przypinki idealnie pasują do innych produktów z kolekcji Królowa Nocy
Wymiary:
  • średnica: 56 mm

Różowa przypinka na wieczór panieński dla panny młodej

Różowa przypinka na wieczór panieński dla panny młodej potrafi uprzyjemnić wyjątkowy i niepowtarzalny dzień, który przyszła panna młoda spędza w towarzystwie koleżanek, przyjaciółek i rodziny. Ważne, by w tym dniu wszystkie elementy ozdobne, w tym także detale idealnie do siebie pasowały i podkreślały wyjątkową atmosferę.

Dlatego przypinka dla przyszłej panny młodej idealnie wpisze się w tę ideę. Jest ona elegancka i gustowna. Łatwo ją przypiąć i nie ma obaw, że się zgubi. Podkreśla aurę wyjątkowego dnia i pozwala wyróżnić się w tłumie. To ciekawy gadżet, który po latach będzie mile przypominał wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety i panny młodej.


Przypinka na wieczór panieński – cena

Teraz przypinki dostępne są w atrakcyjnej ofercie cenowej. Warto zamówić je wcześniej, by mieć pewność, że nie zabraknie jej w tak ważnym dniu, jak wieczór panieński. Dlatego już teraz skorzystaj z oferty, jaką posiada nasz sklep internetowy i zamów unikalną ozdobę na wieczór panieński dla przyszłej panny młodej.

Produkty powiązane