Pytania do świadków

Informacja

ZDRAPKA pytanie do Świadkowej OMG!

24h

Prośba o świadkowanie w postaci kartki ze zdrapką. Idealnie sprawdzi się jako zapytanie dla świadkowej, ponieważ całość zachowana w eleganckim stylu zachwyci bliską osobę. 

Więcej szczegółów

18,98 zł brutto

Więcej informacji

Prośba o świadkowanie w postaci kartki ze zdrapką. Idealnie sprawdzi się jako zapytanie dla świadkowej, ponieważ całość zachowana w eleganckim stylu zachwyci bliską osobę. 

Opis:
  • Kartka ze zdrapką idealnie sprawdzi się jako prośba o świadkowanie. Ozdobna kartka jest w czarnym kolorze, posiada efektowne zdobienie w postaci nadruku imitującego brokat. Jedna z literek przypomina duży pierścionek zaręczynowy, wzbogacony o brylant. Dekoracyjną czcionką wykonamy napis: OMG! wychodzę za mąż! Wewnątrz pierścionka ukryjemy wiadomość pod zdrapką, która brzmi następująco: Czy zostaniesz moją Świadkową? Dla ułatwienia, obok grafiki pierścionka umieścimy informację zdrap tutaj
  • Do zdrapki dołączony jest ozdobny sznureczek z zawieszką, która umożliwia zdrapanie powierzchni, pod którą ukryjemy prośbę o świadkowanie. W komplecie znajduje się również dopasowana koperta, która jest w pięknym złotym odcieniu, nadaje ona eleganckiego charakteru.
Zastosowanie:
  • Zdrapka to oryginalny sposób na przekazanie ciekawe informacji, czy też prośby. Dzięki niej w elegancki sposób poprosisz bliską osobę o świadkowanie. Kartkę wzbogacimy o nowoczesną grafikę, dlatego będzie to oryginalny upominek dla siostry, przyjaciółki, czy też najlepszej koleżanki.
  • Dzięki temu, że zdrapka w zestawie posiada kopertę, to obdarowana osoba na pewno nie będzie wiedzieć, co ukrywa się w jej wnętrzu. Na pewno przyszła świadkowa zaskoczy się oraz zachwyci taką pomysłową prośbą o świadkowanie.
  • Podaruj bliskiej osobie wyjątkową prośbę o świadkowanie. Warto zająć się tym już odpowiednio wcześniej, ponieważ organizacja wesela zajmuje sporą ilość czasu. Natomiast z nami jest to z pewnością ułatwione zadanie!
Wymiary:
  • długość: 14 cm, szerokość: 10 cm

Produkty powiązane