Pytania do świadków

Informacja

PREZENT w pudełku Pytanie do druhny

24h

Wyjątkowy, mega dziewczęcy i przeuroczy zestaw upominkowy, dzięki któremu poprosisz przyjaciółkę o to, by została Twoją druhną

Więcej szczegółów

94,48 zł brutto

Więcej informacji

Wyjątkowy, mega dziewczęcy i przeuroczy zestaw upominkowy, dzięki któremu poprosisz przyjaciółkę o to, by została Twoją druhną

Opis:
  • Kiedy masz już świadkową pewnie zastanawiasz się, czy chcesz mieć oficjalną druhnę lub druhny. Wiadomo, że najbliższe przyjaciółki w dniu ślubu i okresie przygotowań do niego zawsze będą gotowe cię wesprzeć, ale mieć pod ręką jeszcze jedną przyjaciółkę albo kilka u boku, w tym najważniejszym dniu, czemu nie. Tak samo jak pytanie do świadkowej, możesz to ważne pytanie zadać druhnie w iście spektakularny sposób. Zestaw prezentowy z dekoracjami i upominkiem dla druhny z pewnością wzruszy ją do łez.
  • W skład prezentu z pytaniem do druhny wchodzą:
balony metaliczne rose gold,
balon foliowy serce,
różowe konfetti
bransoletka z napisem Maid of honor wpisanym w serduszko
różowa szarfa ze złotym napisem Bride Squad.

  • Zestaw znajduje się w ozdobnym, oczywiście różowym pudełku ze złotym serduszkiem na wieczku. Wystarczy wyciągnąć i nadmuchać balony, a prezent z prośbą o bycie druhną jest gotowy do wręczenia. Kartka z pytaniem Will you be my maid of honor wraz z bransoletką będą się zjawiskowo prezentowały na tle różowego pudełka.
Zastosowanie:
  • Pytanie do świadkowej to oczywiście niezbędny element przygotowań do ślubu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby oprócz świadkowej w dniu ślubu mieć solidny Bride Squad oraz tę najważniejszą druhnę. Aby zadać jej pytanie w spektakularny sposób, aby nie czuła się gorsza od świadkowej postaw na zestaw niespodziankę z pytaniem do druhny!
  • Ten uroczy zestaw z pewnością skradnie serce Twojej wybranki na druhnę. W różowym pudełku znajdzie się cudownie wyeksponowane pytanie z bransoletką i szarfą. Te elementy wyróżnią na weselu Twoją druhnę. Bukiet z balonów będzie tworzył oryginalną i bardzo kobiecą oprawę pytania. Dzięki prezentowi z pytaniem do druhny ta chwila będzie naprawdę wyjątkowa.

Produkty powiązane