Pytania do świadków

Informacja

ETYKIETA na alkohol Pytanie do drużby

1-7 dni

Bycie drużbą to bez wątpienia nobilitacja i wyróżnienie. Jeden z Twoich kumpli na pewno poczuje się wyróżniony taką funkcją. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że się zgodzi i odpowiedź na zadane pytanie będzie tylko formalnością, podaruj mu alkohol z etykietą na wino dla drużby. Będzie zaskoczony i na pewno nie powie „nie”!

Więcej szczegółów

16,98 zł brutto

1

Więcej informacji

Bycie drużbą to bez wątpienia nobilitacja i wyróżnienie. Jeden z Twoich kumpli na pewno poczuje się wyróżniony taką funkcją. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że się zgodzi i odpowiedź na zadane pytanie będzie tylko formalnością, podaruj mu alkohol z etykietą na wino dla drużby. Będzie zaskoczony i na pewno nie powie „nie”!

Opis:

  • Etykieta na wino z pytaniem do drużby jest wykonana na eleganckim samoprzylepnym papierze. Ma prostokątny kształt i efektowny design. Na etykiecie na czarnym tle znajdzie się pytanie: „Czy zostaniesz moim drużbą”? Będzie poprzedzone imieniem przyjaciela, kolegi z pracy czy członka rodziny, którego chcesz poprosić o pełnienie tej zaszczytnej funkcji. Będzie to bezpośredni zwrot do potencjalnego drużby zakończony wykrzyknikiem. Na etykiecie widoczna będzie jeszcze biała grafika wąsów. Treść będzie zamknięta w białej ornamentowej ramce. Design etykiety na wino dla drużby przypomina planszę widywaną na starych czarno-białych niemych filmach.

Zastosowanie:
  • Etykieta na wino z pytaniem do drużby jest świetnym wyborem dla każdego przyszłego pana młodego, który w sposób wyjątkowy chce zadać pytanie o świadkowanie przyszłemu świadkowi, czyli drużbie. Warto podkreślić, że taką etykietę można przykleić na wino, ale sprawdzi się także na inny dowolny, trunek. Możesz ją przykleić na ulubione wino przyszłego drużby albo inny alkohol, za którym przepada. Etykieta na wino dla drużby jest świetnym sposobem, by bez słów zadać to jakże ważne pytanie o towarzyszenie w najważniejszym dniu w dotychczasowym życiu. Można powiedzieć, że design etykiety świetnie podkreśli fakt, że rozumiecie się bez słów. 

Wymiary:
  • 10 cm x 12 cm.
Ważne:
  • Cena obejmuje etykietę, alkohol należy zakupić osobno.

Produkty powiązane