Różowa Akwarela

Informacja

CERTYFIKAT wieczoru panieńskiego w ramce Różowa Akwarela

"1-3 dni

Plakat z ramką na prezent dla przyszłej panny młodej.

Więcej szczegółów

29,98 zł brutto

1

Więcej informacji

Organizujesz wieczór panieński i zastanawiasz się, co zrobić, by ta impreza była niezapomniana? W pierwszej kolejności zadbaj o klimatyczną aranżację i szalone atrakcje. Jeśli szukasz ciekawych dodatków na panieński, to z pewnością przypadnie Ci do gustu nasz certyfikat w ramce. To zabawny gadżet, który świetnie sprawdzi się na prezent dla panny młodej. Plakat jest swoistym uhonorowaniem za podjęcie trudu przy zdaniach i wyzwaniach, jakie przygotowałyście dla niej na tę okazję. Minimalistyczna i kobieca stylistyka sprawiają, że plakat idealnie wpisuje się w klimat imprezy i będzie doskonałą pamiątką tego wydarzenia. 

Wieczór panieński to kobieca impreza pełna atrakcji i szaleństwa. Aby była jak najbardziej udana, warto zadbać o odpowiednią aranżację, smaczne jedzenie oraz gry i zabawy tematyczne. A kiedy przyszła panna młoda wykona już wszystkie zadania i odpowie na zadane pytania, to można nagrodzić ją tym wyjątkowym certyfikatem wieczoru panieńskiego. Plakat stanowi formalne potwierdzenie, że wy jako Wielce Szanowna Komisja, uznajecie poprawne wykonanie zadań oraz określacie pełną gotowość przyszłej panny młodej do zawarcia małżeństwa. 

Tak przygotowany plakat to kreatywny podarunek, który z pewnością rozbawi pannę młodą. Certyfikat wieczoru panieńskiego umieściliśmy w białej ramce. Został on zaprojektowany w kobiecej stylistyce opartej na bieli, różu i złocie. Tło ozdobione jest jasnoróżowym gradientem. Dekoracyjna czcionka w złotym kolorze oraz akwarelowy motyw graficzny prezentują się bardzo nowocześnie i elegancko. Taki subtelny design będzie pasował do każdej aranżacji wieczoru panieńskiego. Tekst certyfikatu nawiązuje do słów umieszczanych na prawdziwych dokumentach z jedną różnicą — dodaliśmy do niego nieco humoru. Certyfikat należy uzupełnić, wpisując imię panny młodej. Wszystkie dziewczyny mogą złożyć też na dole swój podpis. Dzięki temu certyfikat nabierze bardziej osobistego charakteru. Ramka umieszczona na komodzie lub powieszona na ścianie będzie wspaniałą pamiątką tego wydarzenia. 

Wymiary:
  • A4.

Produkty powiązane