Słodycze na panieński

Informacja

CZEKOLADKI mleczne poczęstunek dla gości w opakowaniu z napisem Dziękuję 10szt.

24h

Mleczne kosteczki z belgijskiej czekolady w złotym papierku i dekoracyjnej owijce. Na banderolce każdej z czekoladek znajduje się napis Dziękuję, któremu towarzyszą białe kwiaty i pastelowo zielone listki. Doskonały pomysł na poczęstunek i podziękowanie dla gości za organizację imprezy.

Więcej szczegółów

19,80 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 3

Więcej informacji

Czekoladki mleczne belgijskie w złotym papierku i dekoracyjnej owijce. Na każdej banderolce znajduje się podziękowanie oraz zachwycająca grafika przedstawiająca białe kwiaty i listki w pastelowych odcieniach zieleni. Wykorzystasz je jako pomysł na poczęstunek lub podziękowanie dla gości za obecność na imprezie. Słodki upominek od panny młodej będzie miłym akcentem, który doceni każdy!

  • W zestawie znajduje się 10 sztuk czekoladek w postaci kostek. Każda z nich jest zawinięta w złote opakowanie, które chroni zawartość przed utratą smaku, a jednocześnie stanowi dobre tło dla ozdobnej etykiety. Banderolka ma kolor biały. Na środku znajduje się napis „Dziękuję” naniesiony złotą czcionką oraz ozdobny motyw białych kwiatów i zielonych gałązek. Słodkości wykonano z belgijskiej mlecznej czekolady.
  • Już nawet jeden zestaw tych mlecznych czekoladek w zupełności wystarczy na podziękowanie dla dziewczyn podczas kameralnej imprezy. Możesz też zamówić więcej i ułożyć je na stole z innymi słodkościami. To wspaniały sposób na podziękowanie dla gości na wieczorze panieńskim, ale też na weselu. Uroczy motyw kwiatowy wpisze się w każdą aranżację, a czekoladki ułożone przy każdym nakryciu będą stanowiły delikatny akcent dekoracyjny na weselnym stole. Koniecznie sprawdź też inne pomysły na podziękowania dla gości w naszej ofercie!
Wymiary:
  • czekoladki należy przechowywać w suchym oraz chłodnym miejscu, temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • cena dotyczy 10 czekoladek.

Produkty powiązane