Słomki, gadżety do drinków

Informacja

ZAWIESZKI na kieliszki muszelki i stroje kąpielowe na imprezę w stylu Beach Party

24h

Wieczór panieński latem? To najlepsza pora na imprezę w stylu plażowym. Obowiązkowe elementy garderoby to stroje kąpielowe! Nie może zabraknąć również tematycznych gadżetów na tę niezwykłą imprezę. Zawieszki na kieliszki lub butelki w kształcie muszelek i strojów kąpielowych zachwycą każdą uczestniczkę wydarzenia

Więcej szczegółów

14,48 zł brutto

Więcej informacji

Zawieszki na kieliszki w kształcie muszelek i strojów kąpielowych to niezwykłe akcesoria, które doskonale pasują do wieczoru panieńskiego w klimacie Beach Party. Stanowią one urocze ozdoby, które można przyczepić do kieliszków lub butelek, dodając im wyjątkowego charakteru i tematycznego akcentu do tego wydarzenia.

  • Te nieszablonowe zawieszki wyróżniają się zaskakującym i kreatywnym designem. Są w kształcie muszelek oraz strojów kąpielowych, co doskonale odnosi się do atmosfery plażowej imprezy, nawet jeśli ta odbywa się w lokalu. Ich różowe kolory dodają uroku i przyjemnego wakacyjnego nastroju. Zawieszki są nie tylko atrakcyjnymi dekoracjami, ale także praktycznymi akcesoriami, które umożliwiają gościom łatwe rozróżnienie swoich kieliszków. W zestawie znajduje się 10 zawieszek, po 5 w każdym wzorze.
  • Takie pomysłowe zawieszki na kieliszki to sposób na oryginalny wystrój imprezy w stylu plażowym, dodając jej autentycznego i tematycznego charakteru. Po drugie, pełnią praktyczną funkcję, pomagając uczestnikom śledzić, który kieliszek należy do nich. Po trzecie, zakup tych zawieszek daje możliwość stworzenia unikalnej i przyjemnej atmosfery na imprezie, która zostanie zapamiętana przez wszystkich uczestników. Będzie to ciekawy detal, który zachwyci gości już od wejścia!
Wymiary:
  • 10 elementów (po 5 sztuk w 2 wzorach), wymiary ok. 8 x 5 cm.

Produkty powiązane