Informacja

KIELISZKI kolorowe do margarity/drinków 6szt

24h

21,98 zł brutto

Więcej informacji

Super kieliszki do przygotowywania margarity to świetny pomysł na podawanie kolorowych drinków na wieczorze panieńskim!

Opis:
  • przezroczyste plastikowe kieliszki do margarity, każdy zestaw ma po trzy kieliszki różowe i po 3 niebieskie
Zastosowanie:
  • w kieliszkach można podać drinki i koktajle
  • oryginalny wygląd kieliszków pasuje do niecodziennej imprezy, jaką jest wieczór panieński
Wymiary:
  • objętość: 350 ml

Kolorowe kieliszki do drinków

Kolorowe kieliszki do drinków takich jak np. margarita sprawiają, że świętowanie wieczoru panieńskiego jest jeszcze bardziej udane. Klasyczna forma kieliszków i wysoka nóżka wraz ze stabilną stopką wpływają na eleganckie prezentowanie się kieliszków.

Jednocześnie plastikowe kieliszki do margarity są wytrzymałe i odporna podczas upadku, dlatego nie ma obaw, że stłuką się, a to nie stoi na przeszkodzie dobrej zabawy. Dzięki temu jeszcze bardziej można skupić się na dobrej zabawie i świętowaniu w gronie znajomych i rodziny. Kolorowe kielichy umilą każdą zabawę.

W kieliszkach można podawać martini, ale z powodzeniem także inne rodzaje napojów alkoholowych i bezalkoholowych, w tym kolorowe soki i smakowe koktajle. Wysoka jakość wykonania gwarantuje odporność na uszkodzenia, a gruba nóżka odpowiada za zachowanie stabilności. Szukasz innych kieliszków i ciekawych elementów zastawy stołowej lub barowej na czas imprezy? By sprawdzić więcej ciekawych ofert na wieczór panieński i kawalerski - odwiedź nasz sklep internetowy.

Produkty powiązane