Informacja

KUBKI plastikowe na imiona Jednorożec 12szt

KUBKI plastikowe na imiona Jednorożec 12szt Zobacz większe

24h

MEGA zestaw plastikowych kubków to świetny gadżet dla przyjaciółek biorących udział w  wieczorze panieńskim! Kolorowe etykiety na imiona zagwarantują, że każda z Was będzie miała swój własny kubek na drinki!

Więcej szczegółów

19,98 zł brutto

Więcej informacji

MEGA zestaw plastikowych kubków to świetny gadżet dla przyjaciółek biorących udział w  wieczorze panieńskim! Kolorowe etykiety na imiona zagwarantują, że każda z Was będzie miała swój własny kubek na drinki!

Opis:

  • zestaw 12 plastikowych, przezroczystych kubeczków z wieczkiem
  • wieczko posiada otwór, w który można włożyć kolorowe słomki
  • do zestawu dołączamy kolorowe etykiety z kolekcji Jednorożec, napisem "Wieczór Panieński" i miejscem na wpisanie imion

Zastosowanie:

  • kubki wyróżnią uczestniczki wieczoru panieńskiego, będą fajnym gadżetem pasującym do tematyki imprezy
  • świetnie pasują do imprez w stylu Jednorożec 

Wymiary:

  • wysokość: 16cm; pojemność: 550ml

WAŻNE:

  • zestaw zawiera etykiety do samodzielnego wypisania imion
  • słomki nie znajdują się w zestawie, dokup je osobno

Gadżety na wieczór panieński

Planując wieczór panieński, liczy się na nim każdy detal, w końcu druhny chcą, aby Panna Młoda czuła się wyjątkowo, a dobra organizacja wynika również z troski o jej uczucia. Szczególnie gdy wieczór zaplanowano w formie domówki, wówczas liczą się na nim gadżety, zwłaszcza te praktyczne, mający realny wpływ na przebieg imprezy i dobry humor głównego gościa. Robiąc domówkę, nie można zapomnieć o dodatkach do drinków oraz akcesoriach, w których je podamy, dlatego atrakcyjne kubeczki są idealnym rozwiązaniem.


Kolorowe kubeczki do drinków

Na wieczorze panieńskim robi się masę drinków, a kubeczki to najbardziej przydatne akcesorium. Chcąc uczynić ten wieczór jeszcze bardziej wyjątkowym, poleca się kubki plastikowe z imionami na zamówienie. Zamawiając takie kubki na wieczór panieński, każda z zaproszonych dziewcząt poczuje się doceniona, a kubeczek z drinkiem nigdy się nie zgubi. Kubeczki kolorowe do drinków z imionami zaproszonych są praktycznym dodatkiem ubarwiającym każdy wieczór panieński.

Produkty powiązane