Talerze, kubeczki na Panieński

Informacja

TALERZYKI papierowe metalizowane Ø23cm 6szt ROSEGOLD

"1-3 dni

8,78 zł brutto

Więcej informacji

Papierowe talerzyki na wieczór panieński to niezbędny dodatek na wieczór panieński. Błyszczące, w kolorze rosegold idealnie wpisują się w najgorętsze trendy!

Opis:

  • jednorazowe, papierowe talerzyki w najmodniejszym obecnie kolorze różowego złota
  • talerzyki są wykonane ze sztywnej, wysokiej jakości tektury
  • talerzyki są metalizowane, pięknie błyszczą

Zastosowanie:

  • talerzyki to nie tylko praktyczny dodatek, który ułatwi sprzątanie po imprezie - będą też uroczą, dziewczęcą dekoracją stołu

Wymiary:

  • średnica: 23cm

Złote metalizowane talerzyki

Organizując imprezę samemu, oprócz całego zamieszania związanego z przygotowaniami, często mamy problem, z tym że po całym wydarzeniu czeka nas sprzątanie. Na szczęście możemy sobie trochę ułatwić życie i zamiast normalnych talerzy możemy wykorzystać talerze jednorazowe. Każdy talerzyk z tektury bez problemu i bez wyrzutów może zostać wyrzucony, dzięki czemu odpada nam zmywanie.


Talerzyki jednorazowe

W ofercie naszego sklepu posiadamy złote metalizowe talerzyki jednorazowe. Są one niezwykle wytrzymałe, ponieważ zostały wykonane z wysokiej jakości, sztywnej tektury. Dodatkowo posiadają praktyczną wielkość, czyli 23 cm średnicy. Dostępne są w atrakcyjnej cenie – 7,98 zł za 6 sztuk talerzyków. Talerzyki papierowe rose gold będą doskonałym dodatkiem np. podczas wieczoru panieńskiego czy urodzin dla dziewczyny. Wykonane zostały w najmodniejszym w tym sezonie kolorze, dlatego sprawdzą się nie tylko w praktyce, ale dodatkowo będą pięknie oświetlały stół i nadawały blasku całej imprezie. Z pewnością nie umkną uwadze nikomu.

Produkty powiązane