Talerze, kubeczki na Panieński

Informacja

TALERZYKI papierowe Gwiazdki Rosegold 6szt

"1-3 dni

Piękne i stylowe talerzyki ze złotym zdobieniem to doskonały wybór jeżeli organizujesz Wieczór Panieński i szukasz idealnych dodatków!

Więcej szczegółów

6,98 zł brutto

Więcej informacji

Piękne i stylowe talerzyki w kolorze rosegold to doskonały wybór, jeżeli organizujesz Wieczór Panieński i szukasz idealnych dodatków!

Szykujesz się do zorganizowania imprezy i nie wiesz, od czego zacząć? Motyw przewodni niezwykle często uzależniony jest od rodzaju uroczystości. Jeżeli mówimy o wieczorze panieńskim, z pewnością w tym przypadku nie może zabraknąć różowych dodatków. Na co najlepiej postawić? Już ci podpowiadamy. Produkt dostępny na naszej stronie internetowej to klasyczne podkładki pod jedzenie wykonane ze wzmocnionej tektury. Dzięki temu bez problemu możesz na nich wyłożyć przekąski i różnego rodzaju dania, nie obawiając się, że przeciekną. Na szczególną uwagę zasługuje ich kształt. Postawiliśmy na symbol gwiazdy, bo w końcu to ty jesteś gwiazdą tego wieczoru. Całość przygotowaliśmy w kolorze złotego różu. Takie drobne elementy z pewnością uświetnią tak ważne wydarzenie. Proponowane tekturowe gwiazdy sprawdzą się również na tematycznych przyjęciach.

Ostatnia, szalona noc wolności to czas, który spędzisz wraz z najbliższymi przyjaciółkami, celebrując szczęście, jakie cię spotkało. W związku z tym oprócz szalonych tańców na parkiecie istotny będzie stół, przy którym spędzicie sporo czasu. Chcąc zadbać o jego oprawę, przygotowaliśmy wyjątkowe talerzyki. Jednorazowe talerzyki w nietuzinkowym kształcie będą nie tylko doskonałą ozdobą. Po zakończonej zabawie z łatwością je wyrzucisz i oszczędzisz sobie czasu na zbędne zmywanie naczyń. Wykorzystaj to i baw się fantastycznie! Zestaw sześciu eleganckich, papierowych talerzyków w kolorze rosegold. Talerzyki są w modnym kształcie gwiazdki. Talerzyki nadają się do podawania ciasta, słodkich przekąsek czy owoców. Będą super ozdobą stołu i ekstra dodatkiem w stylu glamour. Pasują doskonale do innych dekoracji, balonów oraz zastawy w kolorach różu oraz złota

Wymiary:
  • średnica: ok. 18 cm.

Produkty powiązane