Welony, opaski, korony

Informacja

WELON długi z wiankiem na Wieczór Panieński

24h

Długi welon z tiulu dla przyszłej panny młodej. Pomysł na przebranie dla panny młodej. Z pewnością będzie się wyróżniać na swojej imprezie panieńskiej.

Więcej szczegółów

44,98 zł brutto

Więcej informacji

Przepiękny, długi welon z tiulu dla przyszłej panny młodej. Materiał osadzony jest na uroczym wianku z kwiatami w jasnych, pastelowych odcieniach. Super pomysł na przebranie dla panny młodej. Z pewnością będzie się wyróżniać na swojej imprezie panieńskiej.

Długi welon z wiankiem to idealny dodatek, który sprawdzi się jako gadżet dla Przyszłej Panny Młodej. Welon został wykonany z delikatnej, wysokiej jakości siateczki, która będzie pięknie opadać na ramiona i plecy. Na górnej części welonu znajduje się wianek ozdobiony kwiatami, który dodaje mu jeszcze więcej kobiecego wdzięku. Welon jest łatwy do umieszczenia na włosach, pasuje do różnych rodzajów fryzur i doskonale komponuje się zarówno z długimi, jak i krótkimi włosami.

Ten welon długi z wiankiem będzie świetnym dodatkiem do tworzenia pięknych fotografii. Będzie wyglądać fantastycznie na sesji zdjęciowej wieczoru panieńskiego i zostanie piękną pamiątką z tego wyjątkowego momentu. Niech Twój wieczór panieński stanie się jeszcze bardziej magiczny dzięki temu pięknemu welonowi długiemu z wiankiem. Poczuj się jak księżniczka i zaskocz wszystkich swoim wyglądem!

Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny.

Produkty powiązane