Informacja

WIANEK na głowę styl BOHO

24h

21,98 zł brutto

Więcej informacji

Śliczny, delikatny wianek pięknie uzupełni kreację na wieczór panieński!

Opis:
  • delikatny wianek wykonany z białych, uroczych gałązek, do których przymocowane zostały prześliczne kwiatuszki w delikatnych kolorach: białym, czerwonym, zielonym oraz różowym
  • modny, naturalny look
Zastosowanie:
  • wianek będzie pasował do strojów w stylu naturalnym i boho
  • dzięki konstrukcji opartej na plastycznym druciku można dowolnie zmieniać jego kształt
Wymiary:
  • obwód: ok. 52 cm; średnica: ok. 18 cm

Delikatne piękno wianka w stylu boho

Każda Panna Młoda chce wyglądać doskonale na swoim ślubie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyglądała też doskonale na wieczorze panieńskim. Może tak właśnie być dzięki dobrze dopasowanym dodatkom, takim jak wianek na głowę.

Ozdoby - najważniejsza oprawa imprezy

Wianek boho na głowę na wieczór panieński to dobry sposób na to, by podkreślić dziewczęcy czar Panny Młodej. Wianek dopasuje się do głowy, a delikatne gałązki znikną we włosach. Widoczne będą tylko delikatne kwiatuszki. Takie ozdoby na głowę to hit kilku ostatnich sezonów.

Ozdoby, czy biżuteria?

Nasz sklep internetowy z dodatkami ślubnymi ma bardzo bogatą ofertę. W niektórych, dostępne są również biżuterie. Trzeba jednak wiedzieć, że ozdoby tak subtelne, jak wianki nadają się doskonale na imprezy w stylu naturalnym oraz stylu boho. Są delikatne i nie rzucają się w oczy. Ozdabiają głowę przyszłej Panny Młodej, ale nie przerysowują jej look'u i nie sprawiają, że wygląda on teatralnie. Prezentują się po prostu pięknie i bardzo naturalne.

Produkty powiązane