Welony, opaski, korony

Informacja

WIANEK na panieński Innocent White

24h

58,98 zł brutto

Więcej informacji

Naturalne motywy są nadal na topie! Piękny, okazały wianek z białej gipsówki to doskonały dodatek do stylizacji - Przyszła Panna Młoda pięknie się wyróżni!

Opis:
  • bogaty wianek wykonany z wielu białych kwiatów gipsówki, które umieszczone są na zielonych łodygach
  • zieleń pięknie delikatnie prześwituje spomiędzy białych kwiatów
  • modny, naturalny look
Zastosowanie:
  • idealnie nadaje się do wyróżnienia Przyszłej Panny Młodej
  • wianek będzie pasował do strojów w stylu naturalnym i boho - najpopularniejszy trend!
Wymiary:
  • obwód: ok. 52 cm; średnica: ok. 18 cm

Wianek na wieczór panieński

Wianek na wieczór panieński jaki, oferujemy Państwu w ofercie naszego sklepu, jest świetnym pomysłem, który kojarzy się z niewinnością i dziewczęcą lekkością. Pasuje on do opraw w stylu boho lub bliskiej naturze, a te są obecnie bardzo modnymi trendami, wybieranymi zarówno, jako motyw przewodni wieczorów panieńskich, jak i ślubów oraz wesel.

Biały wianek z gipsówki zarezerwowany dla Panny Młodej

Biały wianuszek na głowę Innocent White, który znajduje się w asortymencie naszego sklepu, wykonany jest z drobnych kwiatów i gipsówki, która cieszy się ogromnym uznaniem w bukieciarstwie i florystyce. Ubrany na głowę przyszłej Panny Młodej, wyróżni ją z tłumu, a przecież to jest właśnie celem wieczoru panieńskiego - aby rychła mężatka czuła się wyjątkowo i przyciągała spojrzenia. Wianek na wieczór panieński jest elementem niezobowiązującym, a jednak strojnym, pasuje do każdego typu wybranej stylizacji, która dzięki niemu nie musi być bardzo elegancka. Dekoracja dobrze dopasowuje się do kształtu głowy i nie spada z niej nawet podczas dobrej zabawy.

Produkty powiązane