Wieczór Panieński

Informacja

REKWIZYTY do sesji foto Imprezowe Złote 8szt Wieczór Panieński

24h

8,27 zł brutto

Więcej informacji

Rekwizyty do zdjęć to gadżet, którego nie może zabraknać podczas Waszej szalonej nocy imprezowej. Zestaw umożliwi Wam zrobienie szalonych zdjęć, bo przecież nic tak nie cieszy jak dobre zdjęcia z imprezy. 

Opis:
  • zestaw rekwizytów składa się z elementów o różnych kształtach: strzałki z ciekawymi napisami, bajeczne okulary, usta, wąsy, butelka szampana i kieliszek. 
  • rekwizyty są wygodne w użyciu - na wygodnym długim patyczku. 
  • zestaw jest w kolorze złotym, w pięknym, brokatowym odcieniu.
Zastosowanie:
  • świetny pomysł na urozmaicenie Waszych fotek z imprezy, 
  • dzięki rekwizytom Wasze pamiątkowe zdjęcia będą nietuzinkowe i zabawne, 
  • złoty kolor rekwizytów idealnie wpasowuje się aranżazję, która jest motywem przewodnim kolekcji Wieczór Panieński.
Wymiary:
  • długość wraz z patyczkiem 21-22 cm.

WAŻNE:
  • zestaw zawiera rekwizyty oraz patyczki do samodzielnego wklejenia za pomocą specjalnych taśm, dołączonych do zestawu.

Akcesoria do sesji, czyli must have wieczoru panieńskiego

Żadna impreza nie może odbyć się bez kilku pamiątkowych fotek. Żeby jednak były one niebanalne, a cały wieczór niezapomniany... warto zainwestować w foto rekwizyty. To właśnie one zamieniają zwykłe spotkanie w szampańską zabawę. Wystarczy tylko kilka gadżetów, by rozkręcić zabawę.


Akcesoria do sesji na wieczór panieński

Rekwizyty do sesji na wieczór panieński to prawdziwy must have na każdą imprezę dla przyszłej Panny Młodej. Dla wielu dziewczyn to ostatnia tak huczna impreza w gronie przyjaciółek. Na każdej następnej pewnie będzie już towarzyszył jej przyszły mąż, więc wieczór panieński to ostatnia szansa na to, by zaszaleć. Ważne jest, więc by zdobyć z niej fantastyczne wspomnienia. I to takie, które można upamiętnić na fotografiach. Będą prawdziwą ozdobą albumu, a przy okazji pomogą Ci się wyróżnić w mediach społecznościowych. Zdjęcia ze śmiesznymi akcesoriami do sesji na pewno wzbudzą zazdrość we wszystkich Twoich znajomych. W końcu każdy lubi dobrze się bawić! Nie czekaj dłużej. Wybierz najlepszy zestaw rekwizytów do sesji i zachwyć swoich znajomych.

Produkty powiązane