Zaproszenia na 18 urodziny

Informacja

ZAPROSZENIA uniwersalne na 18 urodziny Beer Party 10szt

24h

Eleganckie zaproszenia na 18 urodziny chłopaka . Do samodzielnego uzupełnienia informacji.

Więcej szczegółów

24,98 zł brutto

Więcej informacji

Zaproszenia uniwersalne na 18 urodziny z kolekcji Beer Party to elegancki i tradycyjny sposób na zebranie ludzi, z którymi chcesz świętować swoją osiemnastkę. Zabawna grafika przedstawiająca kufle piwa powoduje, że to świetny wybór na imprezę u chłopaka, ale nie tylko. Wręczenie papierowych zaproszeń gościom sprawi, że poczują się wyróżnieni.

  • Zestaw obejmuje 10 sztuk zaproszeń oraz 10 sztuk kopert w białym kolorze i dopasowanym rozmiarze. Papeteria prezentuje się stylowo, ale i nowocześnie. Pasuje do tematu "Beer Party." Zaproszenia są utrzymane w ciemnej kolorystyce, dzięki czemu grafika z kuflami piwa jest jeszcze lepiej widoczna. Wewnątrz znajduje się gotowa treść z polami do samodzielnego uzupełnienia imienia i nazwiska, a także daty, miejsca i godziny imprezy. Niżej przewidziano także miejsce na wpisanie terminu do potwierdzenia obecności na przyjęciu.
  • Te uniwersalne zaproszenia na 18 urodziny z kolekcji Beer Party są nie tylko stylowe, ale i łatwe do personalizacji. Ich prosty, a jednocześnie zabawny wygląd pasuje do wielu różnych motywów przyjęć. To doskonały sposób na zaproszenie gości w odpowiedni sposób i na wprowadzenie do wyjątkowej atmosfery podczas 18 urodzin chłopaka, które będą pełne zabawy i radości.
Ważne:
  • 14 cm x 14 cm,
  • do zaproszeń dołączamy białe koperty.

Produkty powiązane