Zaproszenia na panieński

Informacja

ZAPROSZENIA Save the date na Wieczór Panieński 10szt

"1-3 dni

Zaproszenia na wieczór panieński. Kartki są w białym kolorze z metalicznym złotym nadrukiem. W zestawie znajdują się również dopasowane koperty.

Więcej szczegółów

10,98 zł brutto

Więcej informacji

Zaproszenia na wieczór panieński. Kartki są w białym kolorze z metalicznym złotym nadrukiem. W zestawie znajdują się również dopasowane koperty.

Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym wasza przyjaciółka wraz z ukochaną osobą powiedzą sobie sakramentalne „TAK”? Zanim to się wydarzy, czeka was coś jeszcze! Nic innego jak wieczór panieński. Ta wyjątkowa noc wymaga specjalnej oprawy. Zaproszenie dostępne na naszej stronie internetowej składa się z trzech elementów. Pierwszy to klasyczna biała karta, którą zdobi duży napis „Save the date” oraz nieco niżej przygotowane miejsce na wpisanie najważniejszych informacji. Druga karta ozdobiona jest napisem „brides party”. Pod nim nadrukowaliśmy dwa kalendarze – pierwszy zawierający miesiące, drugi dni w miesiącu. Zakreśl właściwe, zanim nadasz przesyłkę. Całość przygotowaliśmy w klasycznym kolorze złota, co doda elegancji tak ważnemu wydarzeniu. Dopełnieniem każdego zestawu jest koperta z wyznaczonym miejscem do zaadresowania.

Zdajemy sobie sprawę, że oprócz dobrej zabawy z najlepszymi przyjaciółkami ważne są dodatki i dekoracje. Jednym z detali, które z pewnością nadadzą wyjątkowy charakter organizowanej imprezie, jest wyjątkowe zaproszenie, które otrzyma każda z twoich przyjaciółek. Nasza propozycja to idealny wstęp do świetnej zabawy. Postaw na wyjątkowe gadżety, które poinformują twoje druhny o konieczności przybycia na twoją ostatnią noc wolności.

Informacje:
  • 1 op. / 10 szt.

Produkty powiązane