Zaproszenia na panieński

Informacja

ZAPROSZENIA na wieczór panieński w panterkę Retro Vibes 10szt

24h

Zaproszenia na panieński ze wzorem w panterkę. Zaproszenie obejmuje również dodatkowy bilecik z miejscem na wpisanie daty i numeru telefonu do potwierdzenia obecności.

Więcej szczegółów

29,98 zł brutto

Więcej informacji

Zaproszenia na panieński ze wzorem w panterkę. Zaproszenie obejmuje również dodatkowy bilecik z miejscem na wpisanie daty i numeru telefonu do potwierdzenia obecności.
  • Te zaproszenia na wieczór panieński podbiją serce każdej miłośniczki stylu rodem z lat 80. Są różowe, mają wzór panterki i ich design zdecydowanie jest dziewczęcy, ale w szalonym tego słowa znaczeniu. Mimo to zestaw jest bardzo dokładnie przemyślany i zaprojektowany. Możesz go potraktować z przymrużeniem oka. Takie zaproszenia to również świetny pomysł na element tematycznej imprezy w stylu lat 80 lub 90.
  • W zestawie znajduje się aż 10 sztuk zaproszeń w panterkę na wieczór panieński. Zdecydowanie emanuje od nich wibracja w stylu retro, a to czyni z nich świetny pomysł na motyw przewodni imprezy. Każdy zestaw obejmuje samo zaproszenie, dodatkową kartę z potwierdzeniem obecności oraz dopasowaną rozmiarowo kopertę w kolorze białym. Na zaproszeniu jest miejsce do samodzielnego uzupełnienia miejsca, daty i godziny, o której odbędzie się przyjęcie. Na bileciku z potwierdzeniem przybycia jest miejsce na datę oraz numer telefonu. Są zabawne, z pazurem, idealne dla tych, którzy nie traktują życia zbyt serio. I tak właśnie powinna wyglądać impreza z okazji wieczoru panieńskiego. Pamiętaj, że to doskonały sposób na to, by wprowadzić wszystkie zaproszone osoby w odpowiedni nastrój i klimat, jaki będzie panował na przyjęciu. Wykorzystaj te nietuzinkowe zaproszenia na panieński, by wszystkie bliskie Ci dziewczyny poczuły się wyróżnione!
Informacje:
  • zestaw 10 sztuk zaproszeń, bilecików i kopert. 

Produkty powiązane