Zestawy dla Panny Młodej

Informacja

ZESTAW prezentowy na panieński dla Panny Młodej Różowy Bride

"1-3 dni

Elegancki zestaw dla Waszej przyjaciółki, na której wieczorze panieńskim będziecie się bawiły. Aby wyróżnić ją spośród Was, podarujcie jej gadżety, które będą wskazywały na to, kto się żegna ze swoim stanem panieńskim.

Więcej szczegółów

89,98 zł brutto

Więcej informacji

Elegancki zestaw dla Waszej przyjaciółki, na której wieczorze panieńskim będziecie się bawiły. Aby wyróżnić ją spośród Was, podarujcie jej gadżety, które będą wskazywały na to, kto się żegna ze swoim stanem panieńskim.

Opis:
  • Różowy zestaw dla panny młodej jest skrupulatnie dobrany w każdym calu, od opakowania po najmniejszy element zestawu, wszystko idealnie do siebie pasuje. Różowe kwadratowe pudełko zamykane jest wieczkiem z dużym transparentnym okienkiem, wokół którego znajduje się złota obwoluta. Dodatkowo po bokach opakowania znajdują się wstążki, które przewiązane na wieczku tworzą dekoracyjną kokardę.
  • Wnętrze pudełka, począwszy od dna, wypełnia czarne konfetti, na którym zostaną wyeksponowane podarunki dla przyszłej panny młodej. Każdy z elementów jest w delikatnym różowym kolorze:
- opaska na głowę z napisem Bride i diamentem, ozdoba jest w kolorze rose gold,
- elegancki kieliszek do wina,
- świeczka zapachowa, w kształcie walca w kolorze rosegold,
- różowe ciasteczka, których wnętrze skrywa karteczki z wróżbami, a na opakowaniach jest ozdobny napis Ciasteczko z wróżbą dla Ciebie,
- dekoracyjne kwiaty róży, które uzupełniają zestaw.

Zastosowanie:
  • Zestaw różowy dla przyszłej panny młodej to doskonała propozycja na upominek od koleżanek. Gadżety ze środka przydadzą się podczas imprezy! Opaska na głowę w obłędnym kolorze rose gold i napisem BRIDE będzie niczym diadem na głowie przyszłej mężatki. Dzięki niej będzie wyróżniała się na imprezie!
  • Kieliszek w odcieniu półprzezroczystym różowym z dumą będzie trzymała, pijąc toasty za swoje zdrowie i szczęście w małżeństwie.
  • Świeczka będzie romantycznym dodatkiem podczas wspólnych wieczorów z mężem.
  • Zestaw upominków dla przyszłej panny młodej z pewnością ją oczaruje, a każdy z elementów zestawu będzie przez nią prędzej czy później wykorzystany.
Wymiary:
  • Pudełko: 25 cm x 25 cm x 12 cm.

Produkty powiązane