Informacja

ZESTAW akcesoria do makijażu w różowej skrzynce

"1-3 dni

Wyjątkowy zestaw z kobiecymi akcesoriami do makijażu idealnie sprawdzi się jako prezent dla przyszłej Panny Młodej. Całość znajduje się w eleganckiej różowej, drewnianej skrzyni. Podarujcie przyjaciółce niezwykły prezent!

Więcej szczegółów

139,98 zł brutto

Więcej informacji

Wyjątkowy zestaw z kobiecymi akcesoriami do makijażu idealnie sprawdzi się jako prezent dla przyszłej Panny Młodej. Całość znajduje się w eleganckiej różowej, drewnianej skrzyni. Podarujcie przyjaciółce niezwykły prezent!

Opis:

  • Elegancki zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej. Prezent można podarować podczas Wieczoru Panieńskiego dla ukochanej przyjaciółki. Gadżety do makijażu umieścimy w efektownej drewnianej skrzynki, której zewnętrzna część jest w różowym odcieniu. Kolor różu wpisuje się w najnowsze trendy, dlatego warto wykorzystać go podczas upominków dla niej. Całość znajduje się na różowym wypełnieniu, przez co prezentuje się jeszcze bardziej efektownie. Do wzbogacenia aranżacji całego prezentu, umieszczone zostaną dwa ozdobne kwiatki, nadające przy tym romantycznego charakteru. W skrzyni znajdują się takie akcesoria makijażowe, jak:
-  zestaw 20 sztuk pędzli do makijażu, które pozwolą uzyskać efektowny make-up, przewiązane są ozdobną wstążeczką,
- pomadka w pięknym odcieniu czerwieni,
- lusterko kieszonkowe w skórzanym obiciu w jasnej kolorystyce,
- spinka automatyczna z perełkami.

Zastosowanie:
  • Wieczór Panieński to bardzo ważne wydarzenie, dlatego podarujcie przyszłej Pannie Młodej prezent, który zapamięta na długo. Ekskluzywny zestaw w drewnianej skrzyni jest gotowy do wręczenia na prezent. Wewnątrz różowej skrzynki znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do makijażu, które znajdą zastosowanie do stworzenia niezwykłego makijażu.
  • Panna Młoda poczuje się wyjątkowo, gdy podarujecie jej taki luksusowy prezent. Całość wykonana jest z dbałością o najnowsze trendy makijażowe i designerskie. Wasza przyjaciółka na pewno doceni to, jaki pomysłowy prezent dla niej wybraliście.
  • Różowa kolorystyka zestawu prezentowego jest niezwykła, wpisując się w najnowsze trendy. Skrzynia może również posłużyć jako miejsce na przechowywanie innych skarbów, drobiazgów, pamiątek związanych z Wieczorem Panieńskim, czy też ślubem. Ozdobna różowa skrzynia z pewnością dopełni aranżację wnętrza, przykładowo można umieścić ją na toaletce.
Wymiary:
  • skrzynia 16 cm x 22,5 cm x 8 cm.
  • lusterko złożone 6 cm x 6 cm 

Produkty powiązane