Zestawy dla Panny Młodej

Informacja

ZESTAW soli do kąpieli w szklanych fiolkach Aromatic Spa

"1-3 dni

Zapachowy zestaw dla niej w eleganckim białym pudełku to wyjątkowa propozycja gotowego prezentu. Idealny upominek dla przyszłej Panny Młodej, wyjątkowej osoby! 

Więcej szczegółów

34,98 zł brutto

Więcej informacji

Zapachowy zestaw dla niej w eleganckim białym pudełku to wyjątkowa propozycja gotowego prezentu. Idealny upominek dla przyszłej Panny Młodej, wyjątkowej osoby! 

Opis:
  • Ozdobne pudełko w białym kolorze, z przezroczystym wieczkiem. Do opakowania dołączona jest ozdobna biała wstążka oraz bilecik, który zawiera napis: dla wyjątkowej osoby. Bilecik udekorowany jest kwiatową grafiką z delikatnymi zielonymi listkami.
  • Zestaw obejmuje 6 szklanych fiolek z korkiem, wewnątrz nich znajduje się poniższa zawartość:
- 2 x sól z płatkami róż do kąpieli
- 2 x lawendowa sól do kąpieli
- 1 x suszone kwiaty,
- 1 x muszelki dekoracyjne

Zastosowanie:
  • Ekskluzywny zestaw prezentowy obejmujący fiolki z ciekawą zawartością. Taki set świetnie pasuje jako propozycja upominku dla przyszłej Panny Młodej. Aromatyczne sole do kąpieli z pewnością pozwolą zrelaksować się w dowolnej chwili. W szczególności warto, aby zostały wykorzystane do relaksującej, gorącej kąpieli przed najważniejszym dniem ślubu.
  • Zapachowa sól w szklanych fiolkach prezentuje się nowocześnie i efektownie. Całość zachowana jest w eleganckim wydaniu, z pewnością spodoba się obdarowanej osobie.
  • Muszelki są w małym rozmiarze, ale z pewnością wzbogacą aranżację wnętrza. Ciekawie prezentują się jako dekoracja w dowolnym miejscu. Płatki róż można wykorzystać również jako dodatek, który wzbogaci aranżację.
  • Z pewnością zestaw pozwoli stworzyć wyjątkową atmosferę w domowym Spa. W komplecie znajdują się zapachowe sole do kąpieli, które ją umilą. Piękny kwiatowy zapach i niezwykła woń lawendy są bardzo aromatyczne, pozwolą stworzyć wyjątkową kąpiel. 
  • Dzięki temu, że do zestawu dołączony jest ozdobny bilecik, posiada on uniwersalny tekst, można podarować zestaw jako prezent dla każdej kobiety. Samodzielnie możecie umieścić dodatkowo informacje na bileciku, przykładowo takie jak Wasz podpis. 
  • Obdarowana osoba poczuje się doceniona, gdy zobaczy, że na bileciku widnieje napis: Dla wyjątkowej osoby. Z pewnością poczuje, że zestaw prezentowy został stworzony z myślą o niej.
Wymiary:
  • pudełko: 19 × 11 cm

Produkty powiązane