Impreza jaką jest Wieczór Panieński to jeden z tych momentów, który MUSICIE uwiecznić dla siebie, ale przede wszystkim dla Panny Młodej, żeby miała co wspominać 😉 Bez względu na to gdzie i w jaki sposób spędzacie wieczór, zdjęcia muszą być! Nie zawsze i nie wszędzie jednak wykonanie ich będzie proste, dlatego przychodzimy z pomocą! Jaki jest sekret udanych zdjęć? Jak wykonać idealne zdjęcia na Wieczorze Panieńskim? Czytaj dalej!

1. Uśmiech!

Wieczór panieński to okazja jedyna w swoim rodzaju, po której powinna zostać solidna dokumentacja fotograficzna (oczywiście przeznaczona tylko dla dziewczyn!). Zabawne, pełne życia zdjęcia możecie uzyskać tylko wtedy, gdy będą Wam dopisywały wyśmienite humory, dlatego jest to pierwsza rzecz, o którą musicie zadbać podczas imprezy. Szeroki uśmiech to gwarancja sukcesu, a usta pomalowane wyrazistym kolorem szminki dodadzą Wam pikanterii i pewności siebie!

2. Światło

Często ten punkt jest najbardziej problematyczny, gdyż chcemy mieć zdjęcia z całej imprezy, a jak sama nazwa wskazuje jest to „Wieczór” Panieński czy też „Ostatnia noc wolności”. W większości miejsc mamy do dyspozycji sztuczne oświetlenie, które z łatwością możemy dostosować do naszych potrzeb. Wyjątkiem jest oczywiście klub lub restauracja, gdzie z oświetleniem bywa różnie, dlatego warto zainwestować/pożyczyć/wynająć aparat z dobrą lampą błyskową. Jeżeli i tak płacicie za rezerwację w klubie, możecie spróbować wynegocjować w pakiecie również usługę fotograficzną, czyli fotografa który będzie Wam towarzyszył przez moment i uwieczni na kilku zdjęciach Waszą zabawę. Lokale zwykle mają swoich fotografów, dlatego nie powinno być z tym większych problemów.

3. Tło

W teorii nie jest to najważniejszy element, jednak wbrew pozorom ma znaczenie, czy to co znajduje się za dziewczynami oraz dookoła w jakiś sposób współgra ze strojami, czy kompletnie się nie nadaje i psuje cały efekt. W miejscu, w którym macie wpływ na dekoracje przestrzeni możecie wykorzystać różnego rodzaju balony, girlandy, papierowe rozety i inne dodatki, z których powstanie doskonała „ścianka” do zdjęć. W klubie natomiast postarajcie się wychwycić ten moment i stanąć wszystkie na w miarę jednolitym tle, aby zrobić zdjęcie grupowe, nie zapomnijcie również o zdjęciach i filmikach prosto z parkietu czy podczas wznoszenia toastu – takie chwile są bezcenne. Każda dziewczyna powinna również mieć przynajmniej jedno zdjęcie tylko z Panną Młodą! To na pamiątkę i na szczęście!

    

    

4. Pozy

Nie każda dziewczyna ma śmiałość do pozowania przed obiektywem (aparatu czy telefonu), dlatego właśnie Wieczór Panieński to idealna okazja, aby się przełamać! Zdjęcia zwykle robicie sobie same, w dodatku znacie się dobrze, a fotoreportaż, który powstanie, zostanie tylko na Wasz użytek (chyba, że zadecydujecie inaczej). Możecie wzajemnie inspirować się do pozowania, robienia seksownych lub zabawnych min i innych wygłupów. Takie zdjęcia pełne szaleństwa oraz uśmiechu sprawią, że nawet po latach będziecie się uśmiechać na samą myśl o minionym wieczorze. Pozy i zabawne stylizacje sprawiają, że zdjęcia są mniej statyczne, jednakowe, albo po prostu nudne. Uwierzcie, Panna Młoda będzie Wam naprawdę wdzięczna za dystans i wspaniałą pamiątkę!

    

5. Gadżety do zdjęć

Bez nich nie może obyć się żaden Wieczór Panieński! To właśnie one sprawiają, że każda sesja jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do wyboru macie bardzo szeroki wachlarz możliwości. Tabliczki do zdjęć z napisami to świetna propozycja, dzięki nim przede wszystkim można przekazać więcej treści niż za pomocą samego obrazu. Zabawne napisy takie jak „kierowniczka imprezy”, „wcale nie jestem pijana” czy „cenzura” dostarczą Wam sporo śmiechu i doskonałej zabawy! Z kolei dzięki konfetti do zdjęć wykonacie świetne ujęcia z deszczem drobnych, kolorowych pigmentów. Metaliczne konfetti przepięknie odbija światło, a wirując wokół Was da efekt doskonałej lekkości i ekspresyjności. Sztuczne wąsy, kolorowe okulary czy czy seksowne usta? Możecie mieć je wszystkie – i to na jednym zdjęciu! Wystarczy, że sięgniecie po gadżety do zdjęć w wersji mix. Dajcie się ponieść wyobraźni i stwórzcie swoje własne kombinacje.

  

   

Zabawne gadżety i dodatki do zdjęć na Wieczór Panieński znajdziecie w sklepie internetowym www.PannaiKawaler.pl

źródło zdjęć: pinterest.com