Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Przecież jest to ostatnia noc na szaleństwo przyszłej Panny Młodej i pożegnanie jej wolnego stanu. Jak ożywić wieczór panieński i uniknąć nudy, a Pannie Młodej oraz jej przyjaciółkom zapewnić niezapomniane wrażenia?

Proponujemy różnego rodzaju gry i zabawy dla dziewczyn. To właśnie one nadadzą atrakcyjności temu wyjątkowemu wieczorowi, a przyszła Panna Młoda znajdzie się od razu w centrum uwagi.

 1. Jeśli zaczynacie wieczór w domu, to jest to idealne miejsce, aby się troszkę rozruszać towarzystwo i zabawić się. Gra na imprezę “Grzecznie czy Grzesznie” to idealny sposób na podgrzanie atmosfery.

Gra polega na udzielaniu odpowiedzi na pytania zawarte na kartach, często bardzo pikantnych – na przykład: „Czy miałaś kiedyś sny erotyczne ze swoim szefem?” lub „Czy wyszłaś kiedyś z domu bez bielizny?” Gorąca atmosfera gwarantowana od razu.

 1. Po wyjściu do klubu aby troszeczkę „przetestować” przyszłą Pannę Młodą zaproponujcie jej ubranie koszulki z jej imieniem i wypisanymi zadaniami do wykonania podczas wieczoru. 12 różnych zadań jak:
 • “Daj mi swój numer”
 • “Wypij ze mną shota!”
 • „Weź mnie na barana” itp.

Każde wykonane zadanie odznaczyć możecie w okienku. To będzie szalony wieczór panieński

 

 1. Pamiętajcie zabawy, quizy i zadania są przeznaczone nie tylko dla Panny Młodej. Wszystkie dziewczyny muszą się bawić i być zaangażowane. O pełną integrację uczestniczek zadba gra “Panieński Pościg”. Dzielimy się dwie grupy na drużynę Panny Młodej i drużynę Świadkowej i rusza w zwariowany pościg.

Przykładowe zadania do wykonania podczas wieczoru panieńskiego:

 • „Pocałuj barmana”,
 • „Idź do toalety i zrób sobie welon z papieru toaletowego”,
 • „Przekonaj policjanta, żeby zrobił sobie z Tobą zdjęcie”,

pozwoli uczestniczkom wykazać się dużą dozą odwagi i poczuciem humoru.

 1. Niezależnie od tego, czy spędzacie noc w przytulnej domowej atmosferze z dziewczynami, czy też na szalonym przyjęciu, ta gra na wieczór panieński przypadnie wam do gustu. “Test Przedmałżeński” to 20 kart z pytaniami, dotyczącymi zarówno życia po ślubie jak i prowadzenia domu.

Koniecznie jedna z was musi wcześniej wydobyć odpowiedzi od Pana Młodego. Podczas wieczoru na pytania będzie odpowiadała tylko przyszła Panna Młoda.

 • „Kto w Twoim domu będzie prasował?”,
 • „Ile będziecie mieć dzieci?”,
 • „Jakich narzędzi używa się przy zmianie koła samochodowego?”

To idealny sposób aby narzeczona mogła sprawdzić swoją wiedzę i zgodność poglądów z wybrankiem serca.

 1. O baaardzo luźną atmosferę zadba kolejna nasza propozycja.

Świetna gra na wieczór panieński – Alko-Wyzwanie! Każda karta ma zdanie rozpoczynające się słów: „Pij, jeśli…”, druga część zdania za każdym razem jest inna. Jeśli dane zdanie pasuje do którejś z uczestniczek wieczoru, musi ona wypić ustaloną wcześniej ilość alkoholu (np. łyk drinka czy kieliszek alkoholu). Przykładowe zdania:

 • „Pij, jeśli masz na sobie coś różowego”,
 • „Pij, jeśli przed chwilą piłaś”,
 • „Pij, jeśli masz chłopaka”.

6.  Wieczór Panieński to taka impreza, na której może zdarzyć się wszystko, a może powinno zdarzyć się wszystko. Mamy dla Was fantastyczną grę z zadaniami ukrytymi pod zdrapkami. ”Szalone Zadanie na Dziś” to gra idealna na tak wyjątkowy wieczór. Karty-zdrapki należy wyciągać z talii na zasadzie losowania. Ukrywają one zadania, które macie wykonać:

 • Zamów pizzę seksownym głosem
 • Zrób sobie bardzo seksowne selfi

A po zakończonej zabawie nie zapomnijcie wręczyć Pannie Młodej dyplomu na pamiątkę! Tylko nie zapomnijcie się na nim podpisać!