Dokup do produktu
Opis
Chwile z ulubionym napojem mogą stać się jeszcze przyjemniejsze, szczególnie gdy towarzyszy im kubek, który od razu poprawia humor. Koci motyw, zabawny napis i delikatna kolorystyka tworzą połączenie, które świetnie pasuje zarówno do domowej kuchni, jak i biurka w pracy.
Kubek został wykonany z wysokiej jakości ceramiki w białym kolorze z subtelnymi nakrapianiami. Posiada dużą pojemność 400 ml, dlatego doskonale sprawdzi się do kawy, herbaty, kakao lub innych ulubionych napojów. Na jednej stronie znajduje się humorystyczny napis „Koty są jak chipsy... na jednym się nie kończy”, natomiast na drugiej delikatna grafika przedstawiająca dwa koty tworzące serce. Pod grafiką umieszczane są wybrane inicjały, dzięki czemu każdy kubek jest personalizowany i przygotowywany specjalnie dla obdarowanej osoby. Wygodne ucho oraz klasyczny kształt zapewniają komfort podczas codziennego użytkowania.
To świetny pomysł na prezent dla miłośniczki kotów, właścicielki jednego lub kilku futrzastych przyjaciół, a także dla bliskiej osoby z poczuciem humoru. Personalizowany kubek z inicjałami doskonale sprawdzi się jako upominek na urodziny, imieniny, święta, Dzień Kobiet, walentynki czy jako drobny prezent bez okazji. Będzie pięknym i praktycznym dodatkiem do domowej kuchni, biura lub kącika do relaksu.
Informacje:
- Materiał: ceramika
- Kolor: biały z delikatnym nakrapianym wzorem
- Pojemność: 400 ml
- Wysokość: 8 cm
- Średnica: 10 cm
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
OMS Dagmara Kieliańska Napierała
Szczawnicka 98
60-471 Poznań, Polska

