Najmodniejsze i najfajniejsze dodatki na wieczór panieński? W tym sezonie królują zmywalne tatuaże, które będą idealnym uzupełnieniem Waszych imprezowych kreacji! Tatuaże na wieczór panieński z zabawnymi napisami i pięknymi grafikami skradną serce Przyszłej Panny Młodej!
Tatuaże na wieczór panieński
– kolekcja Jednorożec

Śliczne holograficzne tatuaże na wieczór panieński będą idealnym dopełnieniem Waszych kreacji!

Kochacie jednorożce? To bardzo dobrze, bo motyw tego słodkiego stworzenia idealnie pasuje do panieńskich dekoracji. Delikatne kolory: niebieski, żółty, różowy i fioletowy tworzą subtelną, bajkową kompozycję, którą pokocha przyszła Panna Młoda! Możecie zaopatrzyć się w kubeczki, talerzyki, topper na tort, księgę gości i wiele innych produktów, a wśród nich świetne, holograficzne tatuaże! Napis „Team Bride” mieni się odcieniami złota i błękitu, a pod spodem połyskuje śliczne serduszko przebite strzałą.

 

 

Tatuaże na wieczór panieński – Ananas i Flaming

Świetne tatuaże na wieczór panieński z ananasem to must have tego sezonu! Tatuaż "Ekipa Panny Młodej" z flamingiem to świetny dodatek na wieczór panieński!

 

Motywy tropikalne w tym sezonie wciąż rządzą. Talerzyk w kształcie ananasa, złote konfetti czy też opłatek na tort to akcesoria, których nie może zabraknąć na żadnym wieczorze panieńskim w stylu tropikalnym! Najmodniejsze ananasy są złote i w tym właśnie kolorze przepięknie prezentują się tatuaże na wieczór panieński z napisem „Ekipa Panny Młodej”, ułożonym w kształt egzotycznego owocu. Różowe słomki i mieszadełka do drinków z motywem flaminga będą idealnie komponowały się na tropikalnym stole, a wielbicielki tych dumnych ptaków mogą przyozdobić swoje ciała tatuażami z ich motywem! Złocisty Flaming umieszczony ponad napisem „Ekipa Panny Młodej” daje świetny, modny efekt!

 

Tatuaże na wieczór panieński team Panny Młodej

  Boho tatuaże na wieczór panieński to must have tego sezonu!

 


Jak wyróżnić się z imprezowego tłumu podczas wieczoru panieńskiego? Najlepiej za pomocą fantastycznych tatuaży z napisem, które sprawią, że wszyscy będą wiedzieli, kto właśnie świętuje ostatnią noc wolności! Tatuaże w stylu boho z ozdobnym napisem „Wieczór Panieński” i dwiema strzałkami udekorowanymi piórkami będą genialnym, nowoczesnym akcentem świetnie pasującym do romantycznych wianków i zwiewnych sukienek. Napis „Drużyna Panny Młodej” przyozdobiony grafiką pierścionka zaręczynowego splecionego z kwiecistych gałązek oraz pokaźnym, błyszczącym diamentem to idealna propozycja dla wszystkich romantyczek.

 

Produkty przedstawione w artykule są dostępne w naszym sklepie PannaiKawaler.pl. Zapraszamy na zakupy!