Dekoracje na wieczór panieński W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Balony
  Balony to idealna dekoracja na przyjęcia organizowane w każdym miejscu. Najlepesze na wieczór panieński będą balony kolorowe, z wesołymi grafikami lub śmiesznymi nadrukami, które uświetnią szampańską zabawę. Atrakcją imprezy mogą być duże balony napełnione helem, balony transparentne z konfetti lub  w różnych rozmiarach oraz kolorach, które są dostępne w naszym sklepie.
 • Banery i plakaty
  Banery na wieczór panieński to prosty  sposób na wykonanie dekoracji. Wyróżnią miejsce organizacji imprezy. Plakaty, zwłaszcza personalizowane są fantastycznym dodatkiem, którego nie może zabraknąć!
 • Dekoracje papierowe


  Wiszące papierowe dekoracje to prosty sposób na efektowne ozdobienie wieczoru panieńskiego. Kolorowe kule, papierowe rozety i pusztyste kule bibułowe to fantastyczny element dekoracji, ktory świetnie wygląda na zdjęciach. Duży wybór kolorów pozwala na dopasowanie dekoracji do stylu wieczoru panieńskiego.
 • Sztućce, słomki, kieliszki
  Kolorowe sztućce to niezbędna i praktyczna dekorcja stołu na wieczorze panieńskim. Odpowiednio dopasowane dopełnią całej aranżacji. Kolorowe lub zabawne słomki będą też fajnym dodatkiem do wspólnych zdjęć, a kolorowe drinki podawane w plastkowych kieliszkach ożywią imprezę!
 • Talerze, kubeczki, serwetki
  Na wieczorze panieńskim nie może zabraknąć papierowych talerzyków, które odpowiednio dobrane dopełnią dekoracji stołu. Serwetki również są niezbędne - różne wzory zapewnią piękną dekorację. Kubeczki papierowe w różnych wzorach i kolorach idealnie dopasujesz do stylu wieczoru panieńskiego!
 • Dekoracje stołu
  Pośród dekoracji na wieczór panieński nie może zabraknąć dekoracji stołu. Kolorowe płatki róż dodadzą elegancji, diamenciki blasku, a świece stworzą niepowtarzalną atmosferę. Dbałość o szczególy zachwyci dziewczyny na wieczorze panieńskim, a udekorowany odpowiednio stół będzie super wyglądał na zdjeciach.
 • Prezenciki dla dziewczyn
  Urocze pudełeczka z personalizowanymi etykietami lub słodkie lizaki to super podziękowanie dla najbliższych przyjaciółek za udział w wieczorze panieńskim. Będą nie tylko miłym gestem dla diewczyn, dopasowane do stylu imprezy i położone na stole będą też efektowną dekoracją!