Panieński i Kawalerski 2w1

Informacja

Panieński i Kawalerski 2w1
Wspólne dekoracje i prezenty na kawalerski i panieński 2w1 to gwarancja udanej zabawy. Motyw graficzny w postaci delikatnych liści i rąk pary to idealna propozycja na łączoną imprezę!

Panieński i Kawalerski 2w1 Jest 38 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 38 elementów

Panieński i Kawalerski 2 w 1 – kolekcja na łączoną imprezę damsko-męską

Kolekcja Panieński i Kawalerski 2 w 1 to kolekcja z gotowymi dekoracjami i prezentami, dzięki którym możesz samodzielnie zaaranżować wspólne przyjęcie dla przyszłej Pary Młodej, takie jak na przykład: pożegnanie kawalerskiego i panieńskiego stanu cywilnego. Wszystkie elementy dekoracyjne, akcesoria i prezenty mają identyczny motyw graficzny. W przypadku tej kolekcji jest to dekor zainspirowany zaręczynami. Na pierwszym planie jest dłoń mężczyzny zakładającego pierścionek zaręczynowy na palec kobiety, natomiast w tle pojawiają się charakterystyczne listki eukaliptusa. Wymowna grafika symbolizująca oświadczyny w otoczeniu naturalnych akcentów znakomicie nadaje się na łączoną imprezę dla przyszłej Pani Młodej i przyszłego Pana Młodego. 

Impreza panieńsko-kawalerska 2 w 1 może odbyć się w wybranym lokalu lub w plenerze. Niezależnie od tego, gdzie ją zorganizujesz, gotowe dekoracje będą prezentować się zjawiskowo, ponieważ w projekcie połączyliśmy naturę i symbol zaręczyn. Oba motywy graficzne są neutralne w odbiorze, dlatego doskonale nadają się na wspólny wieczór kawalerski i panieński. Wystrój wnętrza, pleneru i stołów przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom, zaproszonym na imprezę. Kolekcja Panieński i Kawalerski 2 w 1 nie tylko świetnie wygląda, ale także jest bardzo funkcjonalna. Wystarczy, że rozwiesisz lub rozłożysz gotowe elementy dekoracyjne, a zaoszczędzisz mnóstwo czasu na przygotowaniach do imprezy damsko-męskiej dla przyszłych małżonków. 

Jak kolekcja pomaga zaaranżować panieński i kawalerski wieczór razem?

W kolekcji symbolizującej zaręczyny znajdziesz wiele rozwiązań dekoracyjnych, żeby zmienić wnętrze oraz stoły nie do poznania i nadać im uroczystego charakteru. Wśród dekoracji sali na uwagę zasługują rozetki i balony ze złoceniami oraz plakat powitalny. Nietuzinkowy wygląd stołów wyczarujesz, przy pomocy ozdób na stoły, takich jak na przykład: tabliczki z personalizacją, winietki do wypisania, serwetki papierowe, etykiety na wino, piwo lub mini buteleczki, zawieszki na wódkę weselną, złote kubeczki jednorazowe oraz słomki z metalicznym efektem. Dekoracje pomogą ci zaaranżować wspaniałe przyjęcie dla zakochanej pary z okazji pożegnania stanu cywilnego, a także zrobią pozytywne wrażenie na zaproszonych. Kolekcja na wieczór panieński i kawalerski 2 w 1 to świetny wybór!

Dla Pary Młodej i pozostałych gości warto wybrać drobne prezenty w szacie graficznej nawiązującej do dekoracji sali i stołów. Inspiracje dekoracyjne i prezentowe z tym samym dekorem zebraliśmy w jedną kolekcję – możesz więc zdecydować, czy chcesz do aranżacji łączonego panieńskiego i kawalerskiego, wykorzystać całą linię dekoracyjną z dłońmi i eukaliptusem, czy jedynie poszczególne elementy. Kompleksowa organizacja przyjęcia własnym sumptem to duża oszczędność czasu i pieniędzy, a efekt finalny jest porównywalny z wystrojem zaprojektowanym przez profesjonalnych dekoratorów. Możesz go osiągnąć, wybierając na łączone przyjęcie akcesoria od Panny i Kawalera, które pasują do stylu naturalnego, rustykalnego i modern jednocześnie.

Kolekcja Panieński i Kawalerski 2 w 1 – co wybrać dla gości i Młodej Pary?

W damsko-męskiej kolekcji znajdziesz zarówno pamiątkowe prezenty dla przyszłych małżonków, jak i drobne upominki dla pozostałych imprezowiczów wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Bohaterowie przyjęcia ucieszą się najbardziej z księgi na wpisy i życzenia od gości lub albumu fotograficznego z symbolicznym motywem zaręczyn na okładkach. Świętując rocznicę ślubu, mogą wrócić wspomnieniami do czasów panieńskich i kawalerskich. Zdjęcia z łączonej imprezy wyglądają świetnie, zarówno w albumie, jak i oprawione w ramkę. Panna i Kawaler dla narzeczonych poleca bawełniane koszulki z nadrukiem informującym otoczenie o fakcie zaręczyn – warianty koszulek dla kobiet i mężczyzn różnią się między sobą kolorystyką napisów. 

Kolekcja Panieński i Kawalerski 2 w 1 zawiera wiele rozmaitych propozycji prezentowych jako podziękowanie imprezowiczom za wspólną zabawę. Drobne upominki mają charakter praktyczny i goście mogą je wykorzystać w codziennym życiu. Proponujemy, żebyście podarowali zaproszonym dziewczynom i chłopakom zimne ognie w kształcie serca, mini świeczki sojowe, bądź małe buteleczki z zasuszonymi płatkami kwiatów czy herbatą. Prezenciki mają urocze opakowania z motywem typowym dla kolekcji z dłońmi i gałązką eukaliptusa. Aby goście wrócili do formy po łączonym wieczorze panieńskim i kawalerskim, przydadzą się słodkie upominki, takie jak na przykład: czekoladki mleczne, ciasteczka z wróżbą, krówki, bombonierka oraz mały słoiczek z miodem.