Rocznica Ślubu

Informacja

Rocznica Ślubu

Rocznica ślubu to ważne wydarzenie zarówno dla Pary, która ją obchodzi, ale również dla całej rodziny. Z pewnością bliskie osoby, które świętowały z Młodą Parą ich wyjątkowy dzień ślubu, na pewno będą pamiętać o ich rocznicy ślubu. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wyjątkowe upominki, które z pewnością spodobają się obchodzącym rocznicę ślubu. W szczególności te personalizowane upominki nadają osobistego i niezwykłego charakteru, podkreślając ważność uroczystości. 

Rocznica ślubu to ważne wydarzenie zarówno dla Pary, która ją obchodzi, ale również dla całej rodziny. Z pewnością bliskie osoby, które świętowały z Młodą Parą ich wyjątkowy dzień ślubu, na pewno będą pamiętać o ich rocznicy ślubu. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wyjątkowe upominki, które z pewnością spodobają się obchodzącym rocznicę ślubu. W szczególności te personalizowane upominki nadają osobistego i niezwykłego charakteru, podkreślając ważność uroczystości. 
Więcej

Rocznica Ślubu Jest 30 produktów.

Podkategorie

  • Prezenty na Rocznicę Ślubu

    Prezenty na rocznicę ślubu są zawsze mile widziane, niezależnie od tego, którą rocznicę świętują małżonkowie. Wybierając się na przyjęcie rocznicowe, warto rozważyć wybór prezentu, który przypadnie do gustu zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Mamy w ofercie mnóstwo takich upominków! Prezenty nie tylko świetnie wyglądają, ale przede wszystkim są praktyczne, więc na pewno małżonkowie znajdą dla nich zastosowanie we wspólnym gospodarstwie domowym. Dodatkowo wszystkie upominki możesz spersonalizować, dodając do nich imiona Młodej Pary lub jubilatów, datę rocznicy i określenie okazji do świętowania.

  • Dekoracje na Rocznicę Ślubu

    Dekoracje na rocznicę ślubu wymagają kreatywności i czasu, dlatego lepiej skorzystaj z naszych dekoracyjnych propozycji zarówno na stoły, tort na rocznicę ślubu, jak i salę, w której odbywa się rocznicowe przyjęcie. Wybierając je, nie tylko kompleksowo zaaranżujesz wystrój podczas uroczystości rocznicowych, ale także sprawisz Parze Młodej lub jubilatom oraz pozostałym gościom wiele radości i wspaniałą pamiątkę. Spośród tak wielu propozycji dekoracji na pewno wybierzesz właściwą, która najlepiej odda charakter przyjęcia, określoną stylistykę oraz upodobania bohaterów rocznicowego przyjęcia oraz zaproszonych na rocznicę gości. 

  • Zaproszenia na Rocznicę Ślubu

    Zaproszenia na rocznicę ślubu warto wysłać do osób bliskich i znajomych, których chcesz ugościć na przyjęciu z okazji rocznicy ślubu. Możesz to zrobić na dwa sposoby – wysyłając tradycyjne zaproszenie lub przesyłając za pośrednictwem poczty elektronicznej zaproszenie elektroniczne bądź za pośrednictwem smartfona – wiadomość mms z zaproszeniem. Jeśli przed tobą szczególna okrągła rocznica ślubu, w sklepie Panna i Kawaler znajdziesz kreatywne pomysły, żeby zaprosić najbliższych na jubileuszową rocznicę zaślubin.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 30 elementów

Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja do rozpieszczania

Rocznica ślubu to doskonała okazja do świętowania i spędzenia czasu w gronie najbliższych. Celebracja takich momentów to doskonały czas, by okazać sobie uczucia, wyrazić wdzięczność i pokazać zaangażowanie. To również doskonały powód do wspomnień i refleksji a także przystanek, w którym można na spokojnie zastanowić się nad kolejnymi, szczęśliwie spędzonymi wspólnie latami.

Z tej okazji warto przygotować dla naszego partnera wyjątkowy prezent, który będzie wyrazem naszej miłości. Każda para w swojej relacji posiada wyjątkowy pierwiastek, który sprawia, że tych dwoje ludzi trafiło właśnie dla siebie i czuje się ze sobą dobrze. Warto więc z okazji rocznicy przygotować prezent, który sprawi, że docenimy wyjątkowość łączącej partnerów relacji.

Wybierając prezent, wybierzmy go od serca, czyli taki który wyrazi nasze emocje i uczucia. Z pomocą przychodzą nam personalizowane prezenty. Sięgnięcie po kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania sprawi, że zaskoczymy naszego Partnera/Partnerkę, wywołując na Jego/Jej twarzy uśmiech. W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe i oryginalne propozycje prezentów, które pozwolą Ci w odpowiedni sposób powiedzieć „dziękuję” osobie, którą darzysz szczególnym uczuciem jakim jest miłość a także propozycje prezentów którymi możesz z okazji rocznicy obdarować np. Rodziców czy bliskich przyjaciół.

Pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu

Mówi się, że najlepsze podarunki na rocznicę ślubu to takie, które dobrze oddają charakter chwili, w której są wręczane. Mają bowiem przypominać jubilatom o ich wspólnych, szczęśliwych chwilach.

Prezenty rocznicowe mogą zaskakiwać, wzruszać, zachęcać do zmiany dotychczasowych decyzji, a nawet sprawiać, że nasze serce zaczyna ponownie bić szybciej, jak na początku związku. Warto więc zastanowić się co dla partnera lub obdarowywanej Pary jest najważniejsze, z jakim wspomnieniem kojarzy nam się związek i co chcielibyśmy utrwalić w formie prezentu.

Romantyczne prezenty

Najczęściej wybieranym od lat prezentem na rocznicę jest album ze zdjęciami. To doskonały prezent łączący w sobie wspomnienia, często wzruszające i ciekawość przyszłości (pojawiające się pytania „co będzie dalej?”). Zamawiając taki album możemy stworzyć historię naszej lub obdarowywanych ludzi miłości od chwili poznania, pierwszej randki, poprzez zaręczyny, ślub aż po dziś, gdy świętujemy rocznicę. Często też decydujemy się na ramkę z jednym, ulubionym zdjęciem. Taki prezent może zająć w naszym domu honorowe miejsce i codziennie przypominać czym jest miłość i udany związek.

Świetnym pomysłem jest też drewniana skrzynka ze smakołykami, które pozwolą w odpowiednio hucznym stylu świętować rocznicę a zatem szampan i słodycze. Taki prezent to również doskonała propozycja dla par z którymi nie znamy się za dobrze a zostaliśmy zaproszeni do wspólnej celebracji. Neutralność a z drugiej strony elegancja i prostota sprawiają, że taki podarunek zawsze będzie trafiony.

Możemy również zdecydować się na prezent jakim jest breloczek w kształcie serca przedzielony na pół. W ten sposób dzieląc go na dwa elementy odnosimy się do metafory idealnego dopasowania dwóch połówek (w tym wypadku drewnianego serca). Popularne są również skórzane breloki, na których możemy zawrzeć łączącą nas sentencję lub po prostu datę ślubu i imiona małżonków. Również doskonałą propozycją jest wino z zestawem kieliszków i spersonalizowaną etykietą. Możemy umieścić na niej zarówno datę ślubu i rocznicy, imiona Jubilatów a także zdjęcie, które w szczególny sposób kojarzy nam się z rocznicą lub związkiem samym w sobie.

Praktyczne prezenty w modzie

Coraz częściej spotka się również praktyczne prezenty. Do takich należą m.in. personalizowane chlebaki, patery na ciasta czy deski do sera. To doskonały element wyposażenia wspólnego mieszkania pozwalający na celebrację codziennych, drobnych momentów przy wspólnych posiłkach. Doskonałym pomysłem jest również zegar ścienny, który można spersonalizować umieszczając na nim imiona pary oraz datę ślubu i rocznicy. To również doskonała metafora wspólnej podróży w czasie – przemierzając dni, miesiące, lata razem.

Rosnącą popularnością cieszą się również tzw. skarbonki 3D, które pozwalają na wspólne zbieranie funduszy na wybrany cel np. wakacyjną podróż czy zakup wspólnego sprzętu do domu.