Gry i zabawy na 18 urodziny

Informacja

Gry i zabawy na 18 urodziny

Gry i zabawy na 18 urodziny to bardzo popularne atrakcje, które możesz zorganizować zarówno podczas przyjęcia urodzinowego w domu, jak i w wynajętym na tę okoliczność lokalu. Wszystkie gry i zabawy mają charakter planszówek lub karciany. Mogą wziąć w nich udział wszyscy uczestnicy imprezy podzieleni na drużyny. Rekomendowane przez nas gry mają charakter towarzyski, więc dostarczają mnóstwo rozrywki wszystkim uczestnikom przyjęcia z okazji 18 urodzin dziewczyny lub chłopaka. 

Gry i zabawy na 18 urodziny to bardzo popularne atrakcje, które możesz zorganizować zarówno podczas przyjęcia urodzinowego w domu, jak i w wynajętym na tę okoliczność lokalu. Wszystkie gry i zabawy mają charakter planszówek lub karciany. Mogą wziąć w nich udział wszyscy uczestnicy imprezy podzieleni na drużyny. Rekomendowane przez nas gry mają charakter towarzyski, więc dostarczają mnóstwo rozrywki wszystkim uczestnikom przyjęcia z okazji 18 urodzin dziewczyny lub chłopaka. 

Więcej

Gry i zabawy na 18 urodziny Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Gry i zabawy na 18 urodziny na sali

Gry i zabawy na 18 urodziny można zorganizować w miejscu, w którym odbywa się osiemnastka. Najczęściej w tym celu wynajmowana jest sala w popularnym lokalu, ponieważ można pomieścić więcej osób, a nawet wynająć usługę wodzireja. O wiele bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zamówienie poszczególnych gier towarzyskich w postaci karcianej lub zdrapkowej w sklepie Panna i Kawaler. Wyprawienie przyjęcia z okazji osiemnastych urodzin w lokalu to przedsięwzięcie, które wymaga zapewnienia gościom odpowiednich rozrywek i atrakcji. Warto sięgnąć po gry, które nie tylko umilają czas, ale także świetnie integrują gości i wzmacniają więzi interpersonalne. Do tego typu gier zaliczają się zdrapki z zadaniami dla uczestników. Są to karty z ukrytym pod zdrapką zadaniem – w talii znajdziesz zarówno gotowe zadania i zadania do wymyślenia przez uczestników gry.

Aby umilić zaproszonym czas, warto sięgnąć również po gry planszowe w eleganckich pudełkach z imprezowymi motywami graficznymi o bardzo wymownych tytułach, jak na przykład: Ja jeszcze nigdy… czy Zakazane słowa. W opakowaniach gier znajdziecie zarówno plansze do gry, pionki, kostki i klepsydrę odmierzającą czas, jak i karty z hasłami, pytaniami lub określeniem zadań do wykonania. Są to przykładowo: zadanie zaintonowania piosenki 100 lat dla jubilata, czy podchwytliwe zdania rozpoczynające się od frazy: Ja jeszcze nigdy… nie srałem w lesie; nie byłem w klubie ze striptizem; nie ściągałem filmów erotycznych z internetu. W zależności od tego, jakiej odpowiedzi udzieli gracz, musi zastosować się do instrukcji z gier i zabaw na 18 urodziny

Zabawy na 18 urodziny w domu

W sklepie Panna i Kawaler znajdziecie mnóstwo propozycji zabaw na domówkę dla osiemnastolatków w domu. Jedną z najbardziej popularnych zabaw integracyjnych jest gra polegająca na zdrapywaniu pól z zadaniami z wylosowanej karty. Możesz skorzystać z wymyślonych zadań lub wymyślić własne wyzwanie dla graczy. W talii znajdziecie zarówno karty z gotową treścią zadań, jak i karty z możliwością zaproponowania własnych wyzwań. Jakich pytań i wyzwań można spodziewać się, wybierając karty ze zdrapkami na osiemnastkę? Przykładowe wyzwania polegają na wykonaniu rozkazu zrobienia osiemnastu pajacyków, przysiadów lub pompek, wytrzymania osiemnastu sekund w pozycji deski, wykonania piosenki dla osoby siedzącej po prawej stronie, pokazania czegoś bez słów lub powiedzenia komplementu jubilatowi. 

Gry i zabawy na 18 urodziny mają na celu przełamanie lodów, wzajemne poznanie się gości i nawiązanie nowych znajomości. Świetną zabawą dla małych i dużych jest strącenie piniaty. Piniata na urodziny osiemnastolatki w domu to ciekawa propozycja, ponieważ ma spore rozmiary i z powodzeniem można ją zawiesić pod sufitem w salonie, w którym bawią się goście. Wewnątrz piniaty można ukryć mnóstwo małych prezencików, które po strąceniu wysypują się ze środka. Sporym powodzeniem na osiemnastkach w domowym zaciszu cieszą się również gry planszowe: 18-stkowe Wyzwanie i Test na 18-latka. Są to gry polegające na realizowaniu rozmaitych wylosowanych zadań i poleceń, do których wykonania nie potrzeba wiele przestrzeni. 

Śmieszne zadania do wykonania na 18 urodziny

Wszystkie zabawy i gry towarzyskie przeznaczone na przyjęcie z okazji ukończenia osiemnastego roku życia są skonstruowane w taki sposób, aby rozweselić uczestników i umożliwić im nabranie dystansu do samego siebie. Patent polega na odpowiednim sformułowaniu pytania, tak żeby udzielona odpowiedź była dwuznaczna i miała sprytnie ukryty podtekst. Furorę na przyjęciach z okazji 18 urodzin zarówno w domu, jak i w lokalu robi gra polegająca na na odgadywaniu haseł przedstawianych przez graczy w taki sposób, aby nie używać przy tym zakazanych słów wziętych w nawias. Gry planszowe tego typu są nieodzowną atrakcją podczas osiemnastych urodzin, ale sprawdzają się znakomicie podczas wieczoru panieńskiego i kawalerskiego.   

Gry i zabawy na 18 urodziny polegające na wykonywaniu śmiesznych zadań i udzielaniu odpowiedzi na podchwytliwe pytania mają w gronie imprezowiczów wielu zwolenników. Najwięcej emocji dostarczają gry opierające się na identycznych zasadach jak gra w ruletkę, tylko że zamiast szczęśliwej liczby gracze kręcąc ruletką losują śmieszne zadania do wykonania. Są to zadania typu: picie alkoholu na czas, robienie seksownej miny, wyznanie miłości jubilatowi czy zwariowany taniec. Podejmując się udziału w osiemnastkowych grach i zabawach, można mieć pewność, że czas szybko upłynie i  wszyscy będą się znakomicie bawić. Niezależnie od tego, którą z gier i zabaw zaproponujesz na swoim osiemnastkowym przyjęciu, zarówno ty jak i zaproszeni goście będziecie długo wspominać imprezę.