Planując wieczór panieński przyjaciółki czy siostry musicie wykazać się szczególną umiejętnością zaaranżowania imprezy w guście przyszłej panny młodej oraz intuicją, aby wszystko co dostanie od dziewczyn wprowadziło ją w zachwyt i na prawdę było przydatne i cool.

Co by tu dużo mówić młode małżeństwo potrzebuje ciekawych wrażeń. Para będąc u progu swojego nowego wspólnego życia – tak już do końca 😉 musi być przygotowana na wszystko. Wy jako koleżanki z panieńskiego możecie swojej przyszłej pannie młodej podarować w prezencie gadżety do podkręcania małżeńskiej łóżkowej atmosfery ^^ A co! Młodzi, zachłyśnięci miłością, często podekscytowani i jeszcze nie do końca świadomi tego, że już są jednością raz na zawsze dzięki Waszym prezentom mogą rozpocząć wspólną życiową podróż bardzo romantycznie, a zarazem z nutą szaleństwa. Nic tak nie cieszy jak figlarne prezenciki, które rozbudzą wyobraźnię młodych małżonków, pomogą czasem zaproponować coś, na co zabrakło odwagi by powiedzieć, ale też przede wszystkim wzmocnić wiążące ich relacje i uczucia. Nic tak nie wpływa na związek jak dobre relacje łóżkowe!!

Pomyślcie o tym, jak Wasza Panna Młoda może uwieźć swojego świeżo upieczonego męża 😉 Poniżej zamieszczamy listę, na której znajdą się prezenty dla Panny Młodej z lekką nutą pikanterii.

Numer jeden wśród wszystkich prezentów dla Nowożeńców jest ten super plakat z łóżkowymi pozycjami pod zdrapkami! Totalnie wyjątkowy prezent. Na plakacie oprócz ciekawych zdobień znajduje się aż 30 zdrapek, pod którymi zostały ukryte łóżkowe pozycje. Wyborny gadżet na miesiąc miodowy. Wasi znajomi padną ze szczęścia, super przygoda gwarantowana!​

Panna Młoda musi się prezentować nieskazitelnie także po ślubie. W garderobie młodej mężatki nie może zabraknąć zmysłowej, kobiecej i bardzo seksownej bielizny. Gdy wybierzecie coś z oferty sexy bielizna, mąż Waszej panny młodej oszaleje ze szczęścia i zachwytu, gdy jego oczom ukaże się ubrana w seksowną koszulkę z koronki jego małżonka. Dziewczyny nie zapomnijcie wyposażyć w takie wdzianko koleżankę z panieńskiego. Sexy zestaw do łóżka to totalne MUST HAVE  wieczoru panieńskiego.​

Niegrzeczne prezenciki dodają pikanterii oraz wyzwalają dzikie żądze, dlatego nie bójcie się ofiarować na prezent niegrzeczne upominki ^^ Młode małżeństwo nie może się nudzić, a podgrzewanie intymnej atmosfery to świetny pomysł na Wasz prezent dla Panny Młodej. Prezerwatywy z łóżkowymi pozycjami to niegrzeczna propozycja na upominek dla Panny Młodej oraz jej męża, wspaniale rozbudzająca wyobraźnię.

Wyposażcie swoją przyszłą mężatkę w skrzyneczkę z niegrzecznymi zabawkami, która na pewno jej się spodoba i przyprawi o rumieniec. Skrzynka Słodka Noc to prezent, który powinien przynieść wiele zadowolenia obdarowanej parze, a skrzyneczka z sexy gadżetami jak futerkowe kajdanki czy dzwonek na sex przyniesie wiele nowych doświadczeń świeżo upieczonym małżonkom.

Przygotowując prezenty dla przyszłej Panny Młodej i oczywiście jej męża nie możecie zapomnieć o bardzo poczytnej książce jaką jest Kamasutra. Teraz długie wieczory nie przeminą bezpowrotnie. Obdarowana przez Was para będzie mogła wspólnie zgłębiać tajniki wiedzy zawarte w tej księdze oraz od razu testować wiedzę zdobytą podczas wspólnej lektury.

Pamiętajcie także, że świeżo upieczone mężatki oraz młode Panie domu bardzo podobają się swoim mężom w fikuśnych fartuszkach. Gotowanie w czerwonym, krótkim fartuszku wzbudzi wilczy apetyt u faceta Waszej przyjaciółki, dlatego pomyślcie i o tym – podarujcie jej fartuszek z sexy napisem, który na pewno przypadnie do gustu małżonkom, i zamiast gotować wspólnie małżeński obiad przejdą od razu do deseru 💕💕💕💕💕

Pamiętajcie także o pamiątkach z tej pamiętnej nocy. Wieczór Panieński musi się odbyć wraz z należytymi honorami. Gdy wręczycie przyszłej mężatce wszystkie prezenty, poinstruujecie jak być dobrą żoną możecie jej wręczyć certyfikat z wieczoru panieńskiego, który będzie również wyjątkową pamiątką. Pożegnajcie się ze swoją panna młodą i jej stanem panieńskim słodkimi buziaczkami na pocieszenie. Wzruszenie gwarantowane. Każda kobieta potrzebuje wsparcia i rady przyjaciółek, które będą obecne w trakcie szalonej nocy wieczoru panieńskiego.​