Wieczór Panieński to wyjątkowe wydarzenie na które przyszła Panna Młoda czeka z niecierpliwością. Oprawa takiej imprezy musi być oryginalna, tak samo jak stylizacja na Panieński! Dlatego mamy dla Was kilka propozycji – jak urozmaicić swój strój na Wieczór Panieński i wyróżnić się z tłumu.

Czasem wystarczy tylko malutki dodatek i zmienisz się ze zwykłej imprezowiczki w królową nocy. Cały look powinien być spójny, dziewczyny często stawiają na sukienkę lub spódniczkę tej nocy. Oczywiście największym „Must have” na Panieński, są szpilki w różnych kolorach. Jednak najczęściej przyszłe Panny Młode wybierają, buty na obcasie w kolorze: czarnym, czerwonym, nude lub różowym!

Aby zmienić swój wygląd na bardziej szalony – doradzamy 🙂 wybierz swój styl – opaska na głowę z welonem lub koroną, będzie wyróżniać Cię na tle Twojego „team bride” i wszyscy będą wiedzieć, że świętujesz tej nocy swój Wieczór Panieński! Różowe rogi, kokarda czy napis „Princess” odmienią Twoją stylizację i zwrócą uwagę wszystkich.

Dla odważnych dziewczyn, które chcą zaszaleć mamy zestaw gadżetów do stworzenia kostiumu „Króliczek Playboya” lub kotka.

Jednak największym Hitem od dłuższego czasu są wianki z kwiatów na Panieński! Piękne, kolorowe wianki ze sztucznych kwiatków. Prezentują się świetnie, są delikatnym dodatkiem jednak potrafią odmienić cały look na szaloną noc. Takie ozdoby do włosów przydadzą się również przy sesjach z Twoimi przyjaciółkami wtedy możesz użyć ich ponownie i nadać zdjęciom pamiątkowym oryginalny charakter.