Wspólny Wieczór Panieński i Kawalerski, co zrobić by nie był zwykłym wyjściem z paczką Waszych znajomych? Jak go zorganizować, by zachwycić wszystkich i wspominać ten wieczór do końca życia! W tym artykule znajdziecie porady nie tylko dla Pary młodej, ale również dla świadków organizujących tą imprezę. Zainspirujcie się naszymi pomysłami i atrakcjami.

Panieński z Kawalerskim. 

Czasy się zmieniają i Wieczory Panieńskie oraz Kawalerskie również. Młode pary często zamieniają, osobne imprezy na jedno wspólne wyjście. Gdy macie wspólnych znajomych i super zgraną ekipę, to dlaczego nie? Zazwyczaj takie imprezy, są jedyne w swoim rodzaju i długo po nich jeszcze je wspominamy. Jeśli jednak koleżanki Panny Młodej, nie przepadają za kumplami Pana Młodego i na odwrót, to lepiej nie łączyć takiego towarzystwa. Jednak takie sytuacje bardzo rzadko się zdarzają, zazwyczaj wspólni znajomi Pary Młodej bardzo się lubią.

Czy warto organizować wspólny Panieński z Kawalerski?

Pewnie, że warto 🙂 Podwojona liczba gości = podwójna ilość śmiechu i pozytywnej energii! Tak naprawdę, czy warto przekonacie się dopiero podczas własnej imprezy, każdemu odpowiada inny rodzaj rozrywki, ale w gronie znajomych z przyszłą żoną u boku, nie może nie być warto.

Jak zorganizować wspólny Wieczór Panieński i Kawalerski?

Organizacja takiego wydarzenia to wielkie wyzwanie, podwójna ilość gości wiąże się z podwojeniem wszystkiego! Drinki, gry i zabawy, upominki dla gości i gadżety– bez tych rzeczy świetna impreza się nie odbędzie, dlatego nie może o nich zapomnieć. Jeżeli mowa o organizatorze- Kto organizuje Wieczór Panieński i Kawalerski? Odpowiedzi są dwie: Panna Młoda wraz z Panem Młodym lub świadkowie. Niektóre Pary nie chcą obciążać tym zadaniem świadków, bo dobrze wiedzą ile już mają na głowie przed ślubem. Jednak są również pary, które chcą mieć niespodziankę i powierzają całą organizację swoim świadkom.

Atrakcje na Wieczór Kawalerski i Panieński.

Jedne z najbardziej popularnych atrakcji na Kawalerski i Panieński to wieczór karaoke, można podzielić się na zespół żeński oraz męski i konkurować między sobą. Świetną zabawę zapewnia również, wieczór gier z kalamburami, quizami dla Pary Młodej i konkursami grupowymi, gdzie karą może być wypicie kolorowego shota. Jeśli chcecie by impreza, nie odbywała się w domu czy mieszkaniu, warto zaprosić wszystkich na wyjście na kręgle lub paintball- gdzie team Panna Młoda, może konkurować z teamem Pana Młodego. Rywalizacja z pewnością będzie zacięta, ponadto drużyny mogą założyć się o coś, np. o to, kto stawia kolejkę drinków w klubie. Dla kreatywnych par lubiących przyjęcia taneczne, gdzie będą mogli przed mniejszą publicznością, poćwiczyć pierwszy taniec jest – bal przebierańców. Zakochani narzucają temat, tak by naprowadzić zaproszonych gości, jakie kostiumy mają przygotować. Zdjęcia z takich imprez, są super oryginalne a wspomnienia niezwykle wyjątkowe.

ruletka

Gadżety na Kawalerski i Panieński.

Zabawne okulary, szarfy, tatuaże czy koszulki, zawsze są fantastycznym dodatkiem podczas imprezy. Zwłaszcza na zdjęciach, gadżety zachowane na pamiątkę, będą przywodzić masę miłych wspomnień. Goście ucieszą się, gdy nie tylko para będzie miała swoje tematyczne dodatki takie jak szarfa, ale też wszyscy goście będą mogli ubrać okulary. Coraz częściej po zakończonej imprezie przyszła Para Młoda wręcza, małe podarunki dla gości takie jak: buteleczki z personalizowaną etykietą i alkoholem, otwieracze do piwa czy ciasteczka z wróżbą.