Wieczór panieński to impreza nie tylko szalona, ale także słodka! Nie może zabraknąć na niej różnych pysznych słodkości, a w szczególności specjalnego, panieńskiego tortu. Jak wykonać takie ciasto? To całkiem proste – wystarczy położyć na nim spersonalizowany opłatek na tort z piękną, modną grafiką!Opłatek na tort Kisses

Opłatek na tort Kisses z odciśniętymi buziaczkami będzie pięknie prezentował się na panieńskim torcie. Nagi tors pokryty odciskami pocałunków? Idealny na panieński tort!


Opłatek na tort z odciskami pocałunków może być albo grzeczny albo wręcz przeciwnie! Pierwszy opłatek jest uroczy i będzie idealnie nadawał się na spokojniejszą imprezę. Na środku znajduje się napis „Wieczór Panieński” oraz imię Przyszłej Panny Młodej. Dookoła umieszczone zostały słodkie buziaczki odciśnięte czerwoną szminką – w zamyśle od przyjaciółek dla Narzeczonej. Drugi opłatek na tort prezentuje zupełnie inny styl: nagi, męski tors pokryty pocałunkami to propozycja dla odważniejszych dziewczyn. Na klatce piersiowej przystojniaka znajduje się napis „Ostatnia noc wolności…” oraz imię Głównej Bohaterki Wieczoru. Tort przyozdobiony takim opłatkiem będzie zapowiadał – lub podsumowywał – szaloną zabawę 🙂

Opłatek na tort Żegnaj Panno

Romantyczny opłatek na tort z napisem "Żegnaj Panno, Witaj Mężatko" będzie wyjątkową dekoracją na wieczór panieński!Opłatek na tort w różowej kolorystyce to idealny wybór dla romantycznej Panny Młodej!Jak udekorować tort dla romantyczki? Idealnie nadadzą się do tego opłatki na tort z przepięknym wizerunkiem Panny Młodej w długiej, zwiewnej sukni ślubnej. Grafiki nasycone są nostalgią – być może za utraconym panieńskim stanem? Jedna z dziewczyn ma na głowie zielony wianek, włosy rozwiewa jej wiatr, a wzrok skierowany ma w dal. Fryzura drugiej przyozdobiona jest diademem, a w ręce trzyma bukiet kwiatów. Napis „Żegnaj Panno, witaj Mężatko!” zapowiada bliską uroczystość zaślubin. Zarówno jednej, jak i drugi opłatek na tort ma jasne, delikatne kolory, będzie więc uroczo prezentował się na cieście pokrytym białym, naturalnym kremem. Taka dekoracja będzie świetnie pasowała na wieczór panieński organizowany w domu.

Opłatek na tort imprezowy

Opłatek na tort z grafiką seksownej dziewczyny idealnie nadaje się na wieczór panieński!Opłatek na tort Sparkling Heart - świetna dekoracja panieńskiego tortu!Ostatnia noc wolności to okazja, na którą trzeba przygotować pyszny tort z personalizowanym opłatkiem!Opłatek na tort z okazji wieczoru panieńskiego - wybierz ten najseksowniejszy!


Jeśli planujecie zabawę w klubie do białego rana, warto wybrać opłatek, który będzie spójny z taką wizją imprezy. Błyszczące, dyskotekowe światła, taniec na rurze i seksowne sylwetki uczestniczek zabawy świetnie prezentują się na torcie przeznaczonym na wieczór panieński. Warto zaszaleć, bo taka okazja więcej się nie powtórzy! Intensywne różowe i czerwone barwy pięknie zgrają się zarówno z jasnym, jak i czekoladowym tortem. Tak przyozdobione ciasto przypadnie do gustu każdej imprezowiczce!

Opłatek na tort – jak go położyć?

 

Instrukcja obsługi opłatka jest bardzo prosta: należy położyć go na równomiernie rozłożonej śmietance lub kremie i delikatnie docisnąć. Początkowo nie będzie leżał równo na torcie, ale po godzinie sam dopasuje się do powierzchni ciasta. Deser nadaje się do podania po trzech godzinach, jednak tort najlepiej wygląda podany na drugi dzień od położenia opłatka. Wtedy też najlepiej smakuje, warto więc pomyśleć o przygotowaniu ciasta z wyprzedzeniem.

Produkty przedstawione w artykule są dostępne w sklepie PannaiKawaler.pl. Zapraszamy na zakupy!