Fantastyczny wieczór panieński to nie lada wyzwanie! W końcu jest to ostatnia noc na szaleństwo przyszłej Panny Młodej i pożegnanie jej wolnego stanu. Jak zaplanować tę szaloną noc, aby uniknąć chaosu i nudy, a Pannie Młodej oraz jej towarzyszkom zapewnić niezapomniane wrażenia?

Najczęściej zaszczyt organizacji tego niezapomnianego wieczoru przypada świadkowej lub najbliższej przyjaciółce. Najważniejsze aby był to osoba, która posiada prawdziwy zmysł zmysł organizacyjny. Zorganizowany dla przyszłej panny młodej , panieński stanie się nie tylko pretekstem do hucznej zabawy, ale i sposobem na relaks i wypoczynek w gronie najbliższych przyjaciółek. Jeżeli organizujesz właśnie ten  wieczór dla swojej przyjaciółki to koniecznie przeczytaj Poznaj 10 naszych propozycji, które pomogą Ci zaplanować fantastyczną imprezę!

Gadżety do zabawnych zdjęć na Panieński

Sesja zdjęciowa

Chcecie sprawić przyjemność przyszłej pannie młodej? Zafundujcie sobie wspólną, szaloną sesję zdjęciową! W kwiecistym wianku, szalonych okularach, na tle nocnego miasta, a może police department? Taka sesja będzie niezapomnianą pamiątką, do której Wasza przyjaciółka będzie z sentymentem wracała po latach.

 

Gry dla dziewczyn na Panieński

Babski wieczór w domu

Jeśli przyszła panna młoda jest typem domatorki i wiecie, że woli ciepłe kapcie niż szaloną imprezę w klubie to możecie zorganizować bardzo udane przyjęcie w domu. Wspólne gotowanie, domowe spa, gry i zabawy, nail party, noc filmowa – to niektóre z pomysłów, które możecie wykorzystać bo  wieczór panieński w domu też może być ekscytujący!

Welony, opaski, korony

Przebierana impreza

Bal przebierańców? Czemu nie! Bez względu na to, czy w wieczór panieński ruszacie w miasto, czy organizujecie taneczną domówkę, lub huczną imprezę w klubie, postawcie na imprezę przebieraną! Wybierzcie motyw przewodni dla swojej zabawy, pomyślcie o pasujących dekoracjach i strojach. W kolorowych dodatkach z pewnością przyciągniecie wzrok innych imprezowiczów.

Koszulki, spódniczki na Panieński

Szalona zabawa w klubie

To jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzenie wieczoru panieńskiego. Czy może być coś przyjemniejszego od szalonej zabawy z przyjaciółkami w rytmie dobrej muzyki? Imprezę możesz urozmaicić na wiele sposobów: specjalna loża w klubie, kolorowe drinki, tiulowe spódniczki, koszulki, a before party z pyszną pizzą i sałatkami, przejazd ekskluzywną limuzyną z szampanem , koniecznie ze świeżymi truskawkami. O taki wieczór panna młoda z całą pewnością będzie wspominała jeszcze przez długi czas!

Sztućce, kieliszki na Panieński

Piknik

Piknik na łące usianej kwiatami, fajnie ale na wiosnę. A gdyby tak piknik w domu na podłodze i poduszkach? Czemu nie! Zadbajcie o wygodne, kolorowe koce, domową nalewkę, szarlotkę z kruszonką. Poproście rodziców panny młodej o album z jej zdjęciami z dzieciństwa i urządźcie sobie popołudnie wypełnione wspomnieniami, radością i śmiechem.

Banery na panieński, girlandy

 

Garden Party

Wieczór panieński w lecie to idealna pora na urządzenie klimatycznego garden party. Przygotujcie domowe jedzenie albo zamówcie katering, pomyślcie o odpowiedniej muzyce, romantycznym oświetleniu (kolorowe banery, łańcuchy LED będą strzałem w 10!) i zestawie babskich filmów na wieczór. Zabawę urozmaicą Wam różnorodne gry i quizy.