Balony na panieński

Informacja

HEL w puszce do napełniania balonów

HEL w puszcze do napełniania balonów Zobacz większe

24h

NOWOŚĆ! Puszka z helem ułatwi Wam przygotowanie imprezy - wieczór panieński nie może się odbyć bez balonów unoszących się w powietrzu!

Więcej szczegółów

44,98 zł brutto

Więcej informacji

NOWOŚĆ! Puszka z helem ułatwi Wam przygotowanie imprezy - wieczór panieński nie może się odbyć bez balonów unoszących się w powietrzu!

Opis:

  • puszka z helem do napełniania balonów

Zastosowanie:

  • puszka z helem idealnie nadaje się na wieczór panieński - unoszące się balony są super dekoracją imprezy, balon foliowy lub balony lateksowe unoszące się nad ziemią mogą też być fajnym pomysłem na niespodziankę dla Przyszłej Panny Młodej

Wymiary:

  • ilość helu starcza na wypełnienie balonów: 

10 balonów lateksowych w rozmiarze 5"
4 balonów lateksowych w rozmiarze 10"
3 balonów lateksowych w rozmiarze 12"
1 balon foliowy w rozmiarze 19"

  • dokładna instrukcja użycia znajduje się na opakowaniu


Hel w puszce - profesjonalne napełnianie balonów

Hel w puszce do napełniania balonów to gadżet, który jest przydatny podczas organizowania imprez. Pozwala on na pompowanie balonów, które można wykorzystać na chrzcinach, wieczorach panieńskich czy imprezach firmowych. Napełnione gazem balony unoszą się w górę, wyglądając naprawdę efektownie - mogą zostać przywiązane do statywów lub luźno unosić się pod sufit.

Balony napełnione helem mogą być atrakcją wieczoru, kiedy zostaną wypuszczone w powietrze. Hel do pompowania balonów wystarcza do napełnienia 10 sztuk w rozmiarze 5" lub 1 sztuki balonu foliowego w rozmiarze 19". Podczas ich pompowania należy postępować w zgodzie z zapisami instrukcji. Puszka jest bezpieczna w użyciu, wyróżnia się prostą obsługą i daje możliwość sprawnego napełnienia balonów lateksowych.

Sklep internetowy umożliwia zakup helu do balonów bez wychodzenia z domu. Realizacja zamówienia w ciągu 24 godzin od zakupu gwarantuje szybki czas dostawy- dzięki temu impreza odbędzie się bez opóźnień, a puszka z helem z pewnością dotrze na czas.

Produkty powiązane