Dekoracje na kawalerski

Informacja

ZESTAW dekoracje na kawalerski Balony i kamizelka

Zestaw dekoracji na imprezę balony z napisem kawalerski i kamizelka odblaskowa Zobacz większe

"1-3 dni

Wieczór kawalerski za pasem, a przygotowania w proszku? Gotowy zestaw gadżetów i dekoracji imprezowych ułatwi Wam podkreślić charakter imprezy, a jednocześnie wyróżnić jej najważniejszego uczestnika

Więcej szczegółów

79,98 zł brutto

1

Więcej informacji

Wieczór kawalerski za pasem, a przygotowania w proszku? Gotowy zestaw gadżetów i dekoracji imprezowych ułatwi Wam podkreślić charakter imprezy, a jednocześnie wyróżnić jej najważniejszego uczestnika

Opis:
  • Komplet gadżetów składa się z różnych balonów oraz kamizelki odblaskowej dla pana młodego, z napisem Wieczór kawalerski. Balony w zestawie to klasyczne lateksowe, w trzech różnych kolorach oraz balony foliowe litery, które tworzą złoty napis KAWALERSKI.
  • Balony lateksowe to mieszanka trzech klasycznych kolorów, które doskonale pasują na męską imprezę: białe, złote oraz czarne. Balony lateksowe z kolei mają złoty kolor. Można je napełnić powietrzem lub helem. Sposób ich zamocowania również jest do wyboru. Napis KAWALERSKI sprawdzi się jako dekoracja wisząca jako baner, ale również unosząca się, jeśli balony będą napełnione helem. Każda z liter posiada zaczepy zarówno na górze, jak i na dole.
Zastosowanie:
  • Gotowy zestaw dekoracji na kawalerski umożliwi w łatwy i szybki sposób sprawić, że miejsce spotkania będzie miało imprezowy, a zarazem okazjonalny wygląd. Balony w złoto-biało-czarnej kolorystyce świetnie podkreślą męski klimat. Złoty napis KAWALERSKI można wykorzystać na wiele sposobów. W zależności od tego, co zaplanowaliście jako atrakcje dla pana młodego, może być to oznaczenie miejsca spotkania, gdy będzie musiał na podstawie mapy dotrzeć do wskazanej miejscówki.
  • Aby było śmieszniej kamizelka odblaskowa, którą widać z daleka, będzie niewątpliwie zwracać uwagę na pana młodego, który będzie ją miał na sobie. Bez znaczenia, czy kawalerski odbędzie się na mieście, czy w środku lasu. Kamizelka odblaskowa z napisem Wieczór kawalerski będzie znakiem rozpoznawczym honorowego uczestnika imprezy.
  • Dzięki balonom i kamizelce sprawicie niespodziankę panu młodemu. Z pewnością się nie będzie spodziewał aż takiej dbałości o szczegóły. Balony i kamizelka z pewnością będą dla niego miłą niespodzianką.
Wymiary:
  • 10 balonów czarnych, 10 balonów białych, 10 balonów złotych o średnicy ok. 30 cm,
  • napis z balonówych foliowych liter - KAWALERSKI - wysokość: 35 cm,
  • kamizelka - rozmiar uniwersalny.

Produkty powiązane