Dekoracje stołu na Panieński

Informacja

ZESTAW dekoracji stołu + napis z balonów na panieński Różowe Złoto

ZESTAW dekoracji stołu + balony na panieński Różowe Złoto Zobacz większe

"1-3 dni

Gotowy zestaw dekoracji na wieczór Panieński, idealny do stworzenia jednolitej aranżacji na stole. Dodatkiem są duże balony foliowe, które tworzą napis. Zestaw doskonale się sprawdzi podczas imprezy, w której stawiacie na najmodniejszy kolor sezonu, czyli różowe złoto.

Więcej szczegółów

69,98 zł brutto

Więcej informacji

Gotowy zestaw dekoracji na wieczór Panieński, idealny do stworzenia jednolitej aranżacji na stole. Dodatkiem są duże balony foliowe, które tworzą napis. Zestaw doskonale się sprawdzi podczas imprezy, w której stawiacie na najmodniejszy kolor sezonu, czyli różowe złoto

  • Ten zestaw dekoracji stołu i komplet balonów na panieński nie ma sobie równych. Przede wszystkim można o nim powiedzieć, że jest różnorodny. W skład kompletu wchodzi foliowy obrus, papierowe serwetki, topper na tort i napis z balonów. Obrus jest biały i ozdobiony motywem złotych groszków. Serwetki zdobi złoty napis Bride to Be. Ten sam tekst pojawia się także na wykonanym z papieru topperze do ozdobienia tortu lub ciasta. Komplet zamyka też zestaw foliowych balonów w kształcie liter do stworzenia napisu BRIDE TO BE. Balony można napełnić helem lub powietrzem. Każdy z elementów tego setu został starannie wybrany. Zadbaliśmy o to, by poszczególne dekoracje pasowały do siebie stylem i kolorem. Dzięki temu otrzymujesz gotową kompozycję o dziewczęcym charakterze, idealną do świętowania wieczoru panieńskiego! Szczególnie efektowny jest napis z balonów, który możesz umieścić przy wejściu lub nad stołem, by był jeszcze bardziej widoczny.
  • Nie musisz poświęcać czasu na znalezienie dekoracji na wieczór panieński i skomponowanie ich ze sobą. Ten gotowy zestaw ozdób stołu z napisem z balonów okaże się prostym rozwiązaniem i prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Ważną zaletą tego setu jest jego supermodny kolor! Różowe złoto nigdy się nie nudzi i zawsze doskonale sprawdza się na wieczory panieńskie.

W skład zestawu wchodzą:
foliowy obrus w groszki
serwetki papierowe białe z połyskującym metalicznym napisem Bride to Be
topper papierowy na tort z napisem Bride to Be
duży napis z balonów foliowych liter BRIDE TO BE.

Wymiary:
  • obrus: 137 cm x 274 cm,
  • serwetki: 33 cm x 33 cm, opakowanie 20 sztuk,
  • topper: wysokość ok. 17,5 cm,
  • napis z balonów: 340 cm x 35 cm.

Produkty powiązane