Opłatki na tort, toppery

Informacja

TOPPER kontur linearny akrylowy dekoracja tortu Twarz Kobiety

Akrylowy topper linearny. Dekoracja tortu w kształcie konturu twarzy kobiety. Zobacz większe

24h

Kontur w czarnym kolorze, wykonany z akrylu. Nowoczesna i minimalistyczna dekoracja tortu w kształcie twarzy kobiety.

Więcej szczegółów

22,98 zł brutto

Więcej informacji

Ten niebanalny topper linearny to niezwykła dekoracja tortu. Jego kontur przypomina twarz kobiety, dzięki czemu stanowi znakomitą ozdobę na wszelkie okazje, w których to dziewczyna jest gwiazdą wieczoru. To nowoczesne rozwiązanie w minimalistycznym stylu szczególnie dobrze sprawdzi się do uświetnienia prostych wypieków z małą ilością ozdób.

Topper na tort nie tylko prezentuje niezwykły design, ale jednocześnie jest bardzo starannie wykonany. Powstał z akrylu. Jest to materiał, który nadaje mu odporność na wilgoć i pozwala zachować swój kształt przez całą imprezę. Ma jednolity czarny kolor, dzięki czemu będzie ciekawie kontrastował szczególnie z białym kremem na torcie. Dodatkową zaletą jest rozmiar tej ozdoby. Choć ma formę jednej linii ułożonej w kontur kobiecej twarzy, to będzie bardzo wyrazistą i widoczną z daleka dekoracją.

Ten topper linearny z akrylu na pewno przyciągnie spojrzenia gości. Nikogo nie pozostawi obojętnym! Został zaprojektowany i wykonany w taki sposób, by stanowił doskonałą dekorację solo, ale i świetnie komponował się z innymi ozdobami. Możesz dodać do niego kwiaty, kolorowe detale z cukru lub inne elementy. Jeśli jednak cenisz minimalizm, to sam kontur znakomicie zaprezentuje się na gładkiej powierzchni tortu. Idealny na przyjęcie urodzinowe, wieczór panieński, osiemnastkę dziewczyny lub inne okazje!

Wymiary:
  • ok. 16,5cm x 12,5cm

Ważne:
Należy zdjąć folię zabezpieczającą.

Produkty powiązane