Opłatki na tort, toppery

Informacja

KONTUR topper na tort Game Over

KONTUR na tort Game Over Zobacz większe

"1-3 dni

26,98 zł brutto

Więcej informacji

Zabawny pomysł na dekorację tortu na wieczór panieński - elegancka dekoracja, która super wygląda na zdjęciach!

Opis:

  • kontur dekoracyjny w białym kolorze przedstawiający ozdobny napis "Game Over"

  • posiada 2 szpikulce, dzięki któremu łatwo umocujecie kontur na torcie 

Zastosowanie:

  • super pomysł na oryginalną i elegancką dekorację tortu

  • blask fontann tortowych świetnie się odbija w konturach dzięki ich lustrzanej powierzchni 

Wymiary:

  • wysokość: 22cm; szerokość: 26cm; grubość: 3mm

WAŻNE:

  • wysyłana figurka zabezpieczona jest  z obu stron specjalną folią, która zabezpiecza dekorację przed uszkodzeniami, usuń folię przed udekorowaniem tortu


Zabawny napis na tort

Jeśli zastanawiasz się nad wyeksponowaniem tortu na wieczór panieński toppery na tort to idealne rozwiązanie. Wieczory panieńskie to niezwykle wesołe przyjęcia, często z dużą dawką śmiechu i dystansu. Dlatego doskonale sprawdzają się na nich wesołe i zabawne dodatki. Oprócz ozdób i gadżetów do udekorowania mamy tort, który jest jedną z atrakcji na tym przyjęciu. Możemy skorzystać z wielu wariantów ozdób, na przykład masy cukrowej czy specjalnych opłatków. Możemy jednak również zaprojektować własny napis na tort. Napis powinien być utrzymany w klimacie, na przykład napis game over na wieczór panieński. Topper na tort game over to tylko jeden z popularnych wzorów. Oprócz zabawnych napisów zamówić można również klasyczne, na przykład napis panna młoda.


Topper na tort Game Over

Topper na tort to idealne rozwiązanie również pod względem technicznym. Łatwo go zamontować na torcie a dodatkowo pozwala nie zakryć i nie zepsuć innych ozdób umieszczonych na torcie przez cukiernika. To świetny dodatek również dla tych, którzy organizują przyjęcie na ostatnią chwilę i nie mają zbyt wiele czasu na zamówienie okolicznościowego tortu w cukierni.

Produkty powiązane