Gry dla dziewczyn na Panieński

Informacja

GRY imprezowe na Wieczór Panieński PAKIET 11 gier! Ciekawe zadania

"1-3 dni

Wyjątkowe gry na panieński, przy których nie będziecie się nudzić, a Wasze umiejętności poznawcze będą się intensywnie rozwijać. Postawcie na gotowy zestaw gier na wieczór panieński, który podkreśli imprezową atmosferę.

Więcej szczegółów

39,98 zł brutto

Więcej informacji

Wyjątkowe gry na panieński, przy których nie będziecie się nudzić, a Wasze umiejętności poznawcze będą się intensywnie rozwijać. Postawcie na gotowy zestaw gier na wieczór panieński, który podkreśli imprezową atmosferę.

Opis:
  • Pakiet przeróżnych gier na wieczór panieński, który podgrzeje atmosferę! W zestawie znajduje się aż 11 gier, o różnej tematyce i różnych zadaniach do wykonania. Będą to gry, które pozwolą Wam sprawdzić kto najlepiej zna pannę młodą, czy też parę młodą. Nie zabraknie w pakiecie też testu na znajomość tradycji ślubnych, części garderoby, a nawet języków obcych. W grach sprawdzicie również swoją błyskotliwość, za sprawą ślubnej wykreślanki.
  • Podsumowując wielkie wyzwania przed Wami, które pozwolą wyłonić zwyciężczynię na tej wielopłaszczyznowej serii zmagań na imprezie panieńskiej. Oczywiście nie może być inaczej, jak to, że gwiazdą wieczoru jest oczywiście przyszła panna młoda! Z tym że może być ona uczestniczką zadań lub nie. Niektóre z wyzwań dotyczy wiedzy o niej samej, więc możecie ją mianować na jury.
  • Oprócz ciekawej treści gry są atrakcyjne pod względem wizualnym. Na dwustronnie zadrukowanych arkuszach znajdują się ponumerowane gry, ich nazwy oraz polecenia związane z ich wykonaniem. Poniżej dostępne warianty lub niezbędne do wykonania zadania treść.
  • Zestaw z grami utrzymana jest w kobiecej tonacji, dominuje różowy kolor, w połączeniu z bielą oraz ozdobne detale, które dopełniają tło na kartach i nadają im imprezowy wygląd.
  • Na okładce widnieje kieliszek martini oraz spis z tytułami gier:
Co mówi o Tobie Twój telefon?
Wykreślanka
Sprawdźcie, czy wiecie, co lubi przyszła panna młoda
Sprawdźcie, czy wiecie, co lubi przyszły pan młody
Jak dobrze znacie języki obce?
Prawda czy fałsz
Co wiecie o wspólnym życiu przyszłych nowożeńców?
Czy znacie się na modzie?
Zaprojektujcie ślubne ubranie pana młodego i suknię ślubną panny młodej
Kto z Was?
Tradycje, przesądy i zwyczaje ślubne

Zastosowanie:
  • Gry na wieczorze panieńskim to popularny sposób na rozkręcenie imprezy, zwłaszcza gdy planujecie rozpocząć albo spędzić całą imprezę w domu! Gry umożliwią Wam poznać siebie lepiej, jeśli nie wszystkie uczestniczki widziały się wcześniej, zintegrować, a także zweryfikować wiedzę o tym, jak dobrze znacie przyszłych nowożeńców.
  • Wypełnione arkusze pozostaną miłą pamiątką dla królowej imprezy.
  • Warto pomyśleć o tym, jaki charakter będzie miało spotkanie, dlatego jeśli planujecie atrakcje dla wszystkich uczestniczek, nie może na panieńskim zabraknąć tradycyjnych gier. Dzięki nim, na początku imprezy możecie wprowadzić imprezową atmosferę.
Wymiary:
  • format A5,
  • 6 kartek.

Produkty powiązane