Księgi i plakaty na Wieczór Panieński

Informacja

CERTYFIKAT w ramce na Wieczór Panieński Narzeczona

"1-3 dni

Oryginalny certyfikat w ramce na Wieczór Panieński to wyjątkowy dokument w eleganckiej oprawie. Stanowi wspaniały gadżet i upominek dla przyszłej panny młodej i potwierdza pomyślne przejście przez wszystkie trudy wieczoru panieńskiego

Więcej szczegółów

29,98 zł brutto

Więcej informacji

Oryginalny certyfikat w ramce na Wieczór Panieński to wyjątkowy dokument w eleganckiej oprawie. Stanowi wspaniały gadżet i upominek dla przyszłej panny młodej i potwierdza pomyślne przejście przez wszystkie trudy wieczoru panieńskiego. Jest symbolicznym dowodem uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu, dedykowanym narzeczonej przed jej ślubem.

  • Certyfikat prezentuje się elegancko i estetycznie. Znajduje się w ozdobnej ramce i stwarza efektowne wrażenie. Tekst na dokumencie jest nietuzinkowy i humorystyczny, a przy tym zawiera wolne pola do samodzielnego uzupełnienia. Możesz tam wpisać imię przyszłej panny młodej oraz datę wydarzenia. Całość jest wykonana bardzo starannie i tworzy trwały, bardzo gustowny produkt, który podkreśli wyjątkowy charakter tej imprezy.
  • Taki certyfikat w ramce to wyjątkowy sposób na uczczenie i upamiętnienie wieczoru panieńskiego. Stanowi on nie tylko symboliczną pamiątkę z tego wyjątkowego momentu, ale także jest humorystycznym akcentem, idealnie udającym powagę ze względu na „urzędowy” charakter dokumentu. Elegancka ramka sprawia, że taki certyfikat zostanie zachowany na długo, a być może nawet zawiśnie na ścianie. Dokument może być prezentem od przyjaciółek dla przyszłej panny młodej. To trwała i nietuzinkowa pamiątka, która przypomni o tych wyjątkowych chwilach.
Wymiary:
  • A4

Produkty powiązane