Podziękowania dla Świadkowej

Informacja

ETYKIETA na alkohol podziękowanie dla świadkowej Pinky Promise

Ozdobna etykieta na butelkę alkoholu w różowym kolorze. Udekorowana w efektowną grafikę. Na podziękowanie dla świadkowej. Zobacz większe

"1-3 dni

Etykieta na alkohol podziękowanie dla Świadkowej Pinky Promise to niezwykle oryginalna ozdoba trunku, który podarujesz w prezencie za świadkowanie. Osoba pełniąca rolę świadkowej bardzo często aktywnie włącza się w przygotowania, mimo że nie jest do tego zobligowana.

Więcej szczegółów

15,98 zł brutto

Więcej informacji

Etykieta na alkohol podziękowanie dla Świadkowej Pinky Promise to niezwykle oryginalna ozdoba trunku, który podarujesz w prezencie za świadkowanie. Osoba pełniąca rolę świadkowej bardzo często aktywnie włącza się w przygotowania, mimo że nie jest do tego zobligowana. Za jej wsparcie możesz podziękować za pośrednictwem etykiety i stylowego alkoholu.
Opis:
  • Etykieta na alkohol podziękowanie dla Świadkowej Pinky Promise ma niezwykle kobiecy charakter. Różowe tło świetnie komponuje się z białą grafiką, jej czarnymi konturami i czarną czcionką. Na etykiecie widnieje grafika dwóch kobiecych dłoni wykonujących charakterystyczny znak. Skrzyżowane małe palce to uniwersalny na całym świecie symbol obietnicy. Może zatem ukazywać deklarację świadkowej, że postara się, by dzień Twoich zaślubin przebiegł bez żadnych przykrych niespodzianek. W końcu nic nie powinno zakłócić najpiękniejszego dnia w życiu. Podkreślają to również napisy. Na górze widnieje: „Najlepsza świadkowa na świecie”, a u dołu: „Dzięki. Dałaś radę”. Ukazują zatem, że obietnica została spełniona. Na etykiecie widać jeszcze grafikę serduszka, która odzwierciedla przyjaźń łączącą obie panie. Całość ukazuje nierozerwalność uczuć pomiędzy bratnimi duszami, jakimi niewątpliwie są przyjaciółki.
Zastosowanie:
  • Wybierz etykietę na alkohol podziękowanie dla Świadkowej Pinky Promise. Zaskocz ją niezwykłym podarunkiem. Taki trunek z pewnością chętnie wyeksponuje w witrynie w swoim mieszkaniu. Będzie czekał na Twoją wizytę, byście powspominały i wypiły razem za pomyślność Twojego małżeństwa. Oczywiście taki podarunek świadkowa może otworzyć jeszcze na weselu i wypić zdrowie Państwa Młodych razem z innymi zaproszonymi gośćmi. Możesz wręczyć prezent w czasie weselnej zabawy i najpierw zadedykować piosenkę świadkom. Równie dobrze sprawdzi się wręczenie prezentu przed weselem, indywidualnie, bez obecności gości. Warto wybrać alkohol, który lubi świadkowa i opatrzyć piękną okolicznościową etykietą. Butelka z etykietą na alkohol może być pozostawiona na pamiątkę po wypiciu trunku. Nie musi być pusta, bo sprawdzi się na samodzielnie wykonywane wino. Gdy dysponuje lejkiem, na szczególne okazje może nawet przelać wino z innej butelki, właśnie do tej, dekoracyjnej i sentymentalnej.

Wymiary:

  • 10 cm x 12 cm.

Produkty powiązane