Informacja

PLAKAT zdrapki dla Zakochanych 100 Wspólnych Chwil Prezent ślubny

PLAKAT zdrapki dla Zakochanych 100 Wspólnych Chwil Prezent dla Młodej Pary Zobacz większe

24h

Genialny pomysł na prezent dla młodej pary, czyli plakat pełny przygód, które wspólnie będą nowożeńcy przeżywać. Romantyczne pomysły na randki, które znajdują się pod zdrapkami na dekoracyjnym plakacie sprawi, że najbliższy rok nie będzie dla nich nudny!

Więcej szczegółów

64,98 zł brutto

Więcej informacji

Genialny pomysł na prezent dla młodej pary, czyli plakat pełny przygód, które wspólnie będą nowożeńcy przeżywać. Romantyczne pomysły na randki, które znajdują się pod zdrapkami na dekoracyjnym plakacie sprawi, że najbliższy rok nie będzie dla nich nudny!

Opis:
 • Plakat w dużym formacie, na którym znajduje się ciekawa kompozycja graficzna oraz niezwykła plansza z aż 100 zdrapkami, pod którymi ukryte są pomysły na wspólne spędzanie czasu, czyli randki!
 • Plansza wykonana jest na połyskującym papierze, kolor dominujący tła to intensywny róż, który przechodzi w czerwień o różnym nasyceniu. Gdzieniegdzie widnieją ozdobne kleksy, w jaśniejszych kolorach. Barwy mieszają się i przenikają się nawzajem żółty, zielony i pomarańczowy kolor.
 • Główną część stanowi duży kontu serca. Wnętrze wielkiego symbolu miłości wypełnia aż po brzegi 100 okrągłych zdrapek. Pod każdą z nich kryje się 1 pomysł na randkę dla pary zakochanych. Aż 100 propozycji robi wrażenie! Dzięki plakatowi nowożeńcom nie zabraknie pomysłów na to, jak spędzić wolny czas. Oto kilka z propozycji, które ukryte są pod okrągłymi zdrapkami: 
-wspólne gotowanie-, -maraton filmowy-, -wyjście do kina- oraz 97 innych.
 • Poza serce widnieje także dekoracyjny napis, który zapełnia miejsca bliżej górnej i dolnej krawędziach: 100 pomysłów na spędzenie naszych wspólnych chwil. Warto nadmienić, że każdy pomysł na randkę skrywa się pod zdrapką tylko raz! Nie ma mowy o dublujących się treściach!
Zastosowanie:
 • 100 pomysłów na wspólne spędzanie czasu zakochanych po uszy w sobie nowożeńców to bardzo oryginalny pomysł na prezent ślubny! Z pewnością nikt inny nie podaruje im czegoś w podobnym stylu.
 • Dzięki plakatowi młoda para nie będzie się nudziła. Oczywiście na początku wspólnego życia nie ma nudy, ale z czasem następuje okres stabilizacji. W takim momencie małżonkowie mogą wykorzystać prezent ślubny i zacząć poznawać tajemnicze treści, które znajdują się pod zdrapkami.
 • Mogą zdrapki wybierać losowo i np. co tydzień spędzać wspólnie czas, zgodnie z treścią, która przed nimi się odkryje po tym, jak zdrapią złote kółeczko. Jest to niesamowita przygoda, która z pewnością ich wciągnie, a w chwilach braku planów, będą mogli zdać się na los i skorzystać z plakatu.
 • Plakat małżeństwo może oprawić w ramę i powiesić w wybranym miejscu, tak aby swobodnie mogli skorzystać z pomysłu na randkę. Dzięki temu, że plakat ma format B2 z łatwością dobiorą do niego pasującą ramę.
 • Zdrapki, pod którymi znajduje się aż 100 pomysłów na randki to nietuzinkowy pomysł na prezent ślubny. Nowożeńcy będą zachwyceni takim podarunkiem!
Wymiary:
 • format B2 - 50 cm x 70 cm.
Ważne:
 • Plakat wysyłamy w tubie zabezpieczającej.

Produkty powiązane